Wpis z mikrobloga

Biuro rutkowskiego czeka na ciebie


@sargento: na ciebie psychiatra i pisze zupelnie powaznie.
Trzeba miec mocne odchyly od normy, zeby sledzic zdarzenia drogowe i wrzucac je na wykop z tekstami jak ww.
Jesli sprawia ci to przyjemnosc, dzieki temu czujesz sie spelniony, lub powoduje to ze niepokoj znika, bo ulzysz sobie wyzywajac anonimowo jakas grupa spoleczna/konkretnych ludzi, to ja tu widze duzy problem.
  • Odpowiedz
@KetevaN: przecież na filmie widać dzieci. Dzieci to i nawet jak idą pieszo nie przestrzegaja przepisów i trzeba na nich uważać.
Wśród dorosłych rowerzystów to raczej taki sam procent jest ameb na rowerach i w samochodach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Zabawne jest, że większość, która zleciała się z tego hasztagu - nikt, absolutnie nikt, nie skrytykował zachowania ludzi z filmu.
Tona jest natomiast tłumaczenia jacy to kierowcy źli, DDR też złe, a przepisy to, oj tam oj tam, przecież jak rowerem złamie to nic się nie dzieje. Jaki obraz to buduje?
  • Odpowiedz
Ilu widzisz kierowców jadących na czerwonym z pełną premedytacją, a ilu rowerzystów?


@Darth_Gohan: zdziwił byś się, mam przed domem światła na długiej prostej, więc przejazd samochodów z dużą prędkością na czerwonym to niestety codzienność ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wykopyrek #!$%@? wiadomo było ;)

Nie zagraża w ogóle zdrowiu łamanie przepisow przez rowerzystę. Uwielbiam tego kwiatka. Jeżdżąc codziennie Swidnicka raz na dwa tygodnie zdarzało się, że w jedną albo w drugą stronę trafiał się rowerzysta który przeceniał swoje możliwości na chodniku i lądowal na pieszym bo nie wziął pod uwagę że nie ma tam co #!$%@?ć. Raz skończyło się na tym że trzeba było dzwonić po karetkę bo babcia miała złamanie
  • Odpowiedz
Zabawne jest, że większość, która zleciała się z tego hasztagu - nikt, absolutnie nikt, nie skrytykował zachowania ludzi z filmu.


Wsiądź na rower, przejedź miasto na wskroś trzy razy. Zobacz jak jeżdżą ludzie (od hulajnogi, po tramwaje). Oczywistych rzeczy się nie krytykuje, bo szkoda języka.

Ty za to, postanowiłeś przyrównać wszystkich z tagu 'rower' do tych debili z filmu i potem jeszcze obsmarować.

Czego się spodziewałeś?

Tona jest natomiast tłumaczenia jacy to
  • Odpowiedz
co jest złego w DDR? A wiem są z kostki i nie da rady jechać po nich. XD


@Darth_Gohan: A co złego jest w drodze bez asfaltu? W sumie zapewne i tak będzie lepsza niż Polskie DDR lub CPR.

Zabawne jest, że większość, która zleciała się z tego hasztagu - nikt, absolutnie nikt, nie skrytykował zachowania ludzi z filmu.

Tona jest natomiast tłumaczenia jacy to kierowcy źli, DDR też złe, a
  • Odpowiedz
Przecież na tym filmie to są jakieś dzieci .... Nawet nie mają prawa jazdy.

Typowy wykop jest typowy. Wrzuć jakąś skrajność, podepnij pod to całą grupę społeczną, nazwij obraźliwie i napisz że zapraszasz do dyskusji xD

Jak czytam te wysrywy na rowerzystów że to oni są winni całemu złu na drogach to w głowie zapala mi się ten mem z miastem przyszłości "jak by wyglądały polskie drogi gdyby nie było rowerzystów" xD
  • Odpowiedz
co jest złego w DDR? A wiem są z kostki i nie da rady jechać po nich. XD


@Darth_Gohan: to, że z kostki, to jedynie kradzież publicznych pieniędzy. A to, że nie prowadzą z żadnego A do żadnego B, to powód, dla których żaden rowerzysta korzystający z roweru to transportu dupy z A do B nawet nie rozważa.
DDR jedzie się wolniej (bo musisz jej szukać, na nią wjeżdżać, potem z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KetevaN: wyskoczyłeś z wysokiego C i zacząłeś jeździć po ludziach. Taki jest obraz twój, taki namalowałeś. No widzisz, może tagów nie potrafie używać, bo w moich postach wyraźnie zaznaczyłem która podgrupę (?) Użytkowników dwóch kółek mam na myśli i wyraźnie napisałem że do roweru jako środka transportu nic nie mam i sam używam. Gdzie tu jazda po całej grupie?


@ciastko_do_kawy dodałem też w którymś komentarzy drugi fragment gdzie są dorośli ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wykopyrek patrząc jak święte oburzenie że miałem czelność napiętnować zachowanie tych ludzi na świętym rowerze to w sumie może masz.racje i określam całą grupę?

co jest złego w DDR? A wiem są z kostki i nie da rady jechać po nich. XD


@Darth_Gohan: to, że z kostki, to jedynie kradzież publicznych pieniędzy. A to, że nie prowadzą z żadnego A do żadnego B, to powód, dla których żaden rowerzysta korzystający z
  • Odpowiedz
Zabawne jest, że większość, która zleciała się z tego hasztagu - nikt, absolutnie nikt, nie skrytykował zachowania ludzi z filmu.


@KetevaN: bo na tym tagu retoryka jest taka:

- jak kierowca samochodu złamie przepisy - #!$%@? #!$%@? ZABRAĆ PRAWKO, ZBRODNIARZ, DEBIL NIE POTRAFI JEŹDZIĆ

- jak rowerzysta złamie przepisy - NO HEHE INFRASTRUKTURA ZŁA, TO CZASEM JADEM ULICOM CZASEM ŚCIESZKOM ROWEROWOM A TAK WOGULE TO KIEROWCY SOM GORSI HEHE

ludzie by
  • Odpowiedz
Okej, to ja będę jeździł na skróty,pod prąd bo będzie mi szybciej? Rozpedz się i #!$%@? w ścianę z taką argumentacja.


A nie potrafisz normalnie drogą? Ja jeżdżę normalnie drogą. Jezdnią. Dojeżdżam bezpiecznie, w normalnym czasie.
A że prezydent miasta postanowił #!$%@?ć publiczne pieniądze na jakieś #!$%@? chodniki z czerwonej kostki, które z nikąd i nigdzie nie prowadzą? Jeśli ty decydujesz się mieć ból dupy o to, że ja nie jestem #!$%@?
  • Odpowiedz
@wykopyrek Ja jednak widzę po innych DDR jeżdżę ale widzę nie dogodzimy rowerzystom.

@Yurakamisa XD tak to skomentuje. Wszyatko źle z wyjątkiem rowerzystów jeżdżących na czerwonym

@ZmiksowanaFretka nooo zablokowane. Czyli można się jeździć jak się chce?
Jakby się przetoczył po nich tramwaj znienancka to by było tłumaczenie - no ale było zablokowane to pojechałem. XD XD
  • Odpowiedz