Wpis z mikrobloga

Taaa... uwazanie BMW, Merców czy innych Audi jako luksusowe/prestizowe/premium, to tylko polaki robaki potrafia xD


@EdgyCaesar97: Kosztuje w zakupie i urzymaniu (nawet jako nowe) więcej niż Kia, Citroen, Fiat, Toyota podobnej wielkości z podobnym silnikiem i wyposażeniem to znaczy że premium. W premium o to chodzi głównie żeby było widać z daleka, że zapłaciłeś więcej za to samo za co inni mają za mniej.

Przy okazji w można się spodziewać wnętrza
  • Odpowiedz
@brakloginuf: To uczucie kiedy te 15-letnie gruzy są mniej awaryjne niż to gówno z salonu. Brat kupił renault z salonu. 3 raz naprawia. Ja sobie śmigam na spokojnie 15-letnim volvo i jedyne co przy nim robię, to opony wymieniam, płyny, oleje, klocki hamulcowe. Raz musiałem turbinę regenerować ale to było pewne. Kumpel pojechał na wakacje BMW X3 z salonu na wakacje do Chorwacji. Myślał, że jak z salonu to nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: golf 4 sad noises xD ale nie sprzedam choć stać mnie na salonowego bo jeżeli coś jeździ i się nie psuje to nie widzę sensu produkowania kolejnej kupy złomu :)
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Mogę dodać jeszcze od siebie, że byłem posiadaczem BMW E60 2006 r. 2.0 diesel i sprzedałem ją z przebiegiem 450tys km. Do dzisiaj ją widuje u siebie w mieście (te same blachy), myślę, że z 600tys ma na blacie na bank.
Użytkowałem 4 lata i przez ten okres z większych wydatków miałem: wymiana dwumasy 2000 zł, regeneracja turbiny (łopatki były uszczerbione i była "dziura" podczas przyśpieszania) 1200 zł. Raz ze
  • Odpowiedz
@brakloginuf: mój Golf VI ma już 10 lat, 150k przebiegu i nie dość że mało co się w nim się psuje, to jeszcze wygląda super i mam go cały czas jako drugie auto, do jazdy po mieście. Nie zamierzam go wymieniać przez najbliższe lata.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Ostatnie roczniki BMW i Merca, które choć designem już zaczynały odstawać, to jeszcze nie było takiej wiochy jak dziś.

Btw, mam Mondeo MK3 z 2007 roku, po drugim lifcie. Stan blacharsko-lakierniczy jak na 14 lat jest super, full wyposażenie tylko bez skór, alufelgi. Mimo, że nie jest to jakiś super wysoki segment, to stojąc przy wielu współczesnych autach wygląda naprawdę nieźle. Nie mówiąc o tym, że przejechał 350 tys. km
  • Odpowiedz