Wpis z mikrobloga

@brakloginuf
Chciałem sprawdzić jakie auta są najdroższe jako 15 letnie....i najzabawniejsze, że jak ustawiłem na olx auta min 15 lat i min 80 tys to wyświetliły mi się tylko BMW, z rozrzutem 80-250 tys za unikat serię 8 z 1991
( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Niby gruz, ale sam śmigam starymi mercami 15 - 20 letnimi i tym furom naprawdę nic nie brakuje. To, że stara klasa premium, czy diesel w automacie jest jakiś #!$%@? drogi to chyba mit, bo jakoś specjalnie mi się nigdy nic nie #!$%@?ło. Zmiana płynów, coś tam w zawieszeniu czasem się odezwie i w sumie tyle z napraw.
I nie kupuje tego bo 'prestiż', ale są to względne tanie auta,
  • Odpowiedz
To, że stara klasa premium, czy diesel w automacie jest jakiś #!$%@? drogi to chyba mit, bo jakoś specjalnie mi się nigdy nic nie #!$%@?ło.


@rzeznia22: Ojciec jeździ Lexusem GS450h któremu w tym roku stuknęło 13 lat. Życzyłbym sobie samych tak bezproblemowych samochodów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: bo co by nie gadać jakość wykonania jest o kilka poziomów lepsza niż w dusyerze. W aucie co ma 15 lat nie ma prestiżu tylko najwyżej solidność wykonania i jak nie bylo #!$%@? przez sebixa to jeszcze posłuży.
Części i olej wymieniać, jeździć obserwować
  • Odpowiedz
ludzie zapominają, że 15 lat temu to nie był rok 1985 ¯_(ツ)_/¯


@MiQ27: oczywiście że nie. 1985 był 20 lat temu. Dobrze to wiem, bo sam jestem z 1986 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz