Wpis z mikrobloga

latek sam na 8 dni? Według mnie przegięcie, przecież takie dziecko nic nie kuma, ledwo co buty umie samo wiązać


@Lofi_Mrufka: ładnie cię rodzice pod kloszem musieli trzymać xDd ale masz rację, lepiej poczekać aż dziecko będzie miało 21 lat bo jeszcze sobie samo coś zrobi. Przecież w tym wieku to dziecko trzeba jeszcze podcierac i używać za niego łyżki. Nie mówiąc o samodzielnej kąpieli czy założeniu majtek xDd
na #!$%@? ci dziecko jak cieszysz się z wysyłki 7latka? Rozumiem 15latka... Ale 7


@vertoo ale co, mam usiąść i płakać bo sam chce na ten obóz jechać?

7 latek sam na 8 dni? Według mnie przegięcie, przecież takie dziecko nic nie kuma, ledwo co buty umie samo wiązać, 10 lat i w górę to jeszcze spoko ale 7 lat to według mnie za wcześnie


@Lofi_Mrufka Ale ja go nie wychowuje, jak
spakujcie się razem żeby wiedział co i gdzie ma.


@EndriuGolara ale mówiłam już wcześniej, że ja tylko szykuje i jak wróci to będziemy pakować i zrobiliśmy to razem jednak jest tak strasznie zestresowany, że już nie wie gdzie co ma. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przed chwilą poprosiłam go, żeby poszedł do sklepu po jakiś obklad do chleba, schował do lodówki, nie widziałam, że to robi. Pytam: "gdzie wlozyles
@fizzly Byłam kiedyś na obozie jakoś opiekun. Jeden chłopak twierdził, że zgubił siatkę z bielizną i chodził cały czas w tej samej. W końcu się wkurzyłam, poszłam do jego domku i znalazłam siatke z gaciami w 5 minut. Pytam się czuje, nikt się nie przyznaje, główny podejrzany też nie, bo ta torba jest z netto a jego była z Rossmana. Mówię, zajrzyj. Nie, to nie jego majtki, chociaż niektóre znajome. Okazało się,