Wpis z mikrobloga

To wykop pl czy już vikop ru? przeczytajcie ten ciag ruskiej propagandy do końca. Że też coś takiego wykopki plusuja.
Gosc twierdzi Białorus i Rosja są najlepiej nastawione do nas (faktycznie to kraje z wrogiego sojuszu) a najgorzej wg wykopka nastawione sa kraje z naszych sojuszy lub do nich dążące. Przypadek zapewne.
Zapytany o badania wykopek sie oburza ''czy na wszystko trzeba miec badania" aż wreszcie przyparty do muru stwierdza, że takie badania sam se zrobił xD
Oczyiwscie on tu miesza zachowanie kraju z sympatia ludzi, ale przeciez w tego typu sondażach na Ukrainie PL jest w czołowce lub na 1 miejscu. Co do Białorusi to wiadomo mało badań, ale po protestach notowania Polski faktycznie były wysokie. Inna sprawa jak z tym bedzie po zamknieciu niezaleznych mediów bo w państwowych trwa od kilku meisiecy antyposlka kampania.
Beka z tych co takie wrzutki plusują. Dobrze, że w dyskusji jakaś zielonka go zmasakrowała i przynajmniej jest szansa, że cżzesc ludzi ogarnie tę propagande.
Co do Rosji to wielkich cudów nie ma.

https://www.wykop.pl/link/6239965/comment/95462593/#comment-95462593

PS. W innych wpisach widąc, że gośc wychwala Rosjan i robi wpisy o UPAincach. Pewno jakis widz Olsząńskiego vel Jabłonowskiego.

#ruskapropaganda #rosja #ukraina
szurszur - To wykop pl czy już vikop ru? przeczytajcie ten ciag ruskiej propagandy do...

źródło: comment_162957155717z31yLntP5QtMLmjrcltP.jpg

Pobierz
  • 14
Moim zdaniem jest to ewidentnie podbite kontami innych ruskich trolli. Nikt o zdrowych zmysłach nie podziela zdania typa ze zrzutu.


@spejseks: Niekoniecznie przynajmniej nie w calosci. On tu zastosował znany mi już trick, który niemal gwarantuje sukces no i to jest znalezisko pozytywne o Białorusince, wiec to ustawia plusy. Ludzie kieruja sie poczatkiem jak sie zgadza to daja plusa.
Trick jest czesto uzywany na wykopie, niekiedy przez zwykle osoby, a niekiedy
W sumie prawdą jest to że tacy Białorusini i Rosjanie są spoko. Nie mniej jednak spośród wszystkich sąsiadów Ukraińcy najbardziej lubią Białorusinów i Polaków. Kwestia historyczna to inna sprawa, opisałem ją w swoim pierwszym wykopowych artykule
@szurszur: Też mnie to zdziwiło, szczególnie jeśli chodzi o Rosję, gdzie od wojny na Ukrainie przedstawia się Polskę jako czołowego wroga w Europie i pieska na posyłki USA. Wiadomo, że są tam różni ludzie, ale wątpię żeby po tylu latach szczucia i propagandy postrzegano nas pozytywnie.
@szurszur: Dlatego tak ważne jest żebyśmy mieli na Białorusi własne media nadające po Białorusku. Bielsat jest tu dobrym przykładem takich działań, które mogą utrudnić Łukaszence antypolskie akcję propagandowe.
@szurszur: Miałeś kiedyś styczność z ukrolem/ ruskiem albo Białorusinem? No widzę ze nie. Obracam się w kręgach ludzi (ja również) którzy zatrudniają obcokrajowcow. Najgorsi są Ukraińcy. Nie maja szacunku do Polaków, pierdoła i nic nie robią. Białorusin jest normalnym człowiekiem. I jest dużo lepiej nastawionym do Polaka niż ukrol. Co do ruskich się nie mogę wypowiedzieć. A co do Ukraińców/Białorusinów to Białorusin jest 100 razy lepszy jako pracownik niż ukrol.