Wpis z mikrobloga

@Jade: To jest hit w ogóle :D Kumpel mi opowiadał, że w jego okolicy pobudowali osiedle patodeweloperskie ze zbyt małą ilością miejsc parkingowych bo... jakiś cwańszy wykupił chwilę przed budową miejsce obok osiedla, ogrodził, wybetonował i oferuje miejsca parkingowe za 150pln miesięcznie. Co zrobili mieszkańcy? No zaczęli parkować na terenach zielonych innych osiedli. Co zrobiły inne osiedla? No ogrodziły tereny zielone. Co zrobili mieszkańcy dotąd tam parkujący? Zaczęli się kłócić ze
@Przelew @Pink_Floyd @Adrien @Argonzz @elementyzaskoczenia @Retropx @justkilling J
Typową polska patologia, szukanie wymówek do łamania prawa i obrażanie tych, którym to przeszkadza.

1. Kupno auta nie jest kontraktem z gminą/państwem na miejsce parkingowe w każdym miejscu w Polsce.
2. Parkować wolno tylko w wyznaczonych miejscach. To nie jest wyznaczone miejsce.

Tyle lat mam auto i nigdy nie zastawiłem chodnika, ani nie stanąłem na trawniku. Jak nie ma miejsca to się idzie te
@red7000: ale na #!$%@? się do mnie prujesz, jak wszystko co napisałeś ma się nijak do mojego komentarza

Też nigdy nie zastawiłem chodnika, tylko nie muszę się w internecie tasować pod swoją zajebistość wołając jakieś randomowe osoby.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jade: @karolek_z_naklejkowa: wykopki w #!$%@? agresywne, bardzo zasadnicze, mocno przeświadczone o swojej racji XD oczywiście do czasu jak sytuacja ich nie dotyczy a problem jest czysto hipotetyczny

jak już za jakiś czas jednak gdzieś staniecie na chodniku/trawniku/zakazie to nie zapomnijcie głęboko spojrzeć sobie w oczy w lusterku wstecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@HonyszkeKojok: Na nowym osiedlu znajomego z pracy nie było dostatecznej ilości miejsc parkingowych, więc mieszkańcy parkowali na okolicznych starych osiedlach. Stare osiedla w końcu się ogarnęły, postawili płot, taki zwykły. No to parkowacze z nowego osiedla po prostu przechodzili przez płot (sam widziałem, normalny dorosły chłop przerzucał zakupy i cisnął górą), na co stare osiedla dorobiły takie zasieki powyżej ogrodzenia pod kątem, jak w więzieniu czy coś (ʘʘ