Wpis z mikrobloga

Właśnie przypomniało mi się jak kilka lat temu chciałam zrobić sobie nowy kolor włosów. Fryzjerce nie wyszło, po czym siedząc spokojnie w fotelu usłyszałam jak mówi do koleżanki „takiej brzydkiej to i tak nic nie pomoże” a potem jak gdyby nigdy nic wróciła do mnie i była cholernie milusia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facetom nie ufam, ale babom to chyba jeszcze bardziej xD

#przegryw #rozowepaski
  • 143
@Mezomorfix: Bez problemu? Jak nawet mój looksmatch traktował mnie jak śmiecia i opcje na raz xD umawiam się z typami 3-4/10 a im tylko podskakuje ego, że komuś się jednak podobają i potem szukają tych szarych myszek 7/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą często widzę brzydkich, zaniedbanych facetów z ładnymi laskami, na odwrót nigdy, chociaż wykopki twierdzą inaczej, ale dla nich brzydka to już poniżej 6
@mathias94: Nie byłam z nim w żadnej relacji, to było kilka spotkań. Na początku sprawiał wrażenie jakby jednak odwzajemniał moje zainteresowania, ale jak piszę - to dlatego że chciał tylko jednego, a ze swoim wyglądem raczej nie miał dużego wyboru
„takiej brzydkiej to i tak nic nie pomoże”


@imkazea: każda potwora znajdzie swego amatora. Dajesz zdjęcia do oceny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)