Wpis z mikrobloga

Właśnie przypomniało mi się jak kilka lat temu chciałam zrobić sobie nowy kolor włosów. Fryzjerce nie wyszło, po czym siedząc spokojnie w fotelu usłyszałam jak mówi do koleżanki „takiej brzydkiej to i tak nic nie pomoże” a potem jak gdyby nigdy nic wróciła do mnie i była cholernie milusia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facetom nie ufam, ale babom to chyba jeszcze bardziej xD

#przegryw #rozowepaski
  • 143
@przegryw_wykopu: Bo każdy chce mieć atrakcyjnego dla siebie partnera? Życie nie polega na tym, aby brać co się nawinie, bo potem rodzi się jeszcze większa frustracja. Jeśli facet który mi się podoba jest na moim poziomie atrakcyjności, ale mnie nie chce to muszę się z tym pogodzić, bo ja dla niego atrakcyjna nie będę.

mężczyźni muszą tak robić żeby mieć kogokolwiek, więc też nie wybrzydzaj


@NijuGMD no cóż, w moim przypadku
@erni13: Dbam o siebie, mam całkiem ładną skórę, dodatkowo nie nakładam tony tapety tylko delikatny makijaż bo i tak mi nic nie pomoże xD włosy mam akurat ładne i to jedyny mój atut. A ubieram się jak przeciętne laski (i nie mam na myśli tych dzisiejszych julek, raczej takie bardziej naturalne). Mam może z 3-4 kg za dużo, ale to nie jest nadwaga, nic mi się nie wylewa ( ͡°
A to nie działa tak, że jak facet długo nie miał baby to staje mu na widok nawet takiej, która mu się nie podoba?


@imkazea: moze jak jestes jakims wyposzczonym zwierzeciem z bezludnej wyspy ale takiego przypadku raczej nie brałbym pod uwage, normalnie takie rzeczy sie nie dzieją

Przecież ile to jest jakichś fwb i tak dalej, gdzie często laska nie jest dla faceta atrakcyjna na tyle aby wchodzić w związek,
@mathias94: A czy osoba 3/10 oznacza że jest już „byle kim”? Skoro mi się podobał to nie był raczej byle kim, nie dla mnie bynajmniej.
Mi nie jest potrzebna atencja, atencja jest dla ładnych i przeciętnych lasek. Pisząc pierwszego posta chciałam się po prostu wyżalić xD

@Zerp

moze jak jestes jakims wyposzczonym zwierzeciem z bezludnej wyspy ale takiego przypadku raczej nie brałbym pod uwage, normalnie takie rzeczy sie nie dzieją

tak
@imkazea bycie samym ma wiele zalet, ale każdy ma jakąś wewnętrzna potrzebę bycia z kimś i to zrozumiałe, byleby nie szukać na siłę i brać pierwszego lepszego który się nawinie, celuj w gości pod 30tke bo młodym to wiadomo co w głowie.
@imkazea Nie wierzę, że nie szukałaś pocieszenia, potwierdzenia, że jesteś coś warta.
W sumie z tych twoich postów wieje trochę blackpillem on bardzo rzadko ma zastosowanie w przypadku kobiet.
Wyjdź do ludzi a na pewno kogoś sobie znajdziesz albo daj szansę jakiemuś wykopkowi.