Wpis z mikrobloga

Właśnie przypomniało mi się jak kilka lat temu chciałam zrobić sobie nowy kolor włosów. Fryzjerce nie wyszło, po czym siedząc spokojnie w fotelu usłyszałam jak mówi do koleżanki „takiej brzydkiej to i tak nic nie pomoże” a potem jak gdyby nigdy nic wróciła do mnie i była cholernie milusia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facetom nie ufam, ale babom to chyba jeszcze bardziej xD

#przegryw #rozowepaski
  • 143
To skąd w takim razie narzekania wykopków że nawet te brzydkie polki nimi gardzą


czytaj dalej przegrywowe historie, najczesciej opisane sytuacje tyczą się tindera i innych aplikacji randkowych, gdzie sama chyba przyznasz faceci sa na przegranej pozycji

Myślisz że przystojny facet leci na takie brzydule? Nie, on po prostu wie że są łatwe więc korzysta z okazji xD


@imkazea: powiem tak, #!$%@? sie znasz, to że facet nie chca zwiazku nie
@imkazea: Ja #!$%@? żebyś wiedziała co się działo u mojej kosmetyczki osiedlowej na paznokciach. Bardzo często przychodziła tam taka bananowa licealistka i opowiadała o problemach z chłopakiem, robiła sobie bardzo specyficzne paznokcie i zmieniala je raz w tygodniu. Po dwóch wizytach znałam jej nazwisko, adres, dane chłopaka, historię życia i co moment słyszałam "co typiara" xD Już nie mówiąc o tym jak ją wyśmiewały.
skoro włosy to twój atut to może byłoby dobrze zapuścić długie włosy? Mam wrażenie że większość dziewczyn to włosy do połowy pleców plus te okrągłe okulary. Ewentualnie przemalowują je na białawy kolor


@Apollyon: Zapuszczam, aczkolwiek pamiętam jak byłam młodsza, miałam włosy do pasa i do tego jeszcze figurę świetną, ale nadal było „gdyby nie ta twarz” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czytaj dalej przegrywowe historie, najczesciej opisane sytuacje
@imkazea nie mnie zawołałaś xD ale wracając to jak mówisz że spoko było wtedy to zapuszczaj dalej i na figurę to siłownia najlepsza i twarz się pewnie też zmieni trochę przez to. Wymaxuj to co masz skoro i tak czekasz w kolejce na zabieg.
@ApoIIyon: O rzeczywiście xDD taki mam plan, chociaż nie było spoko, bo jak napisałam - cały zachwyt mijał gdy ktoś zobaczył moją twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wydaje mi się, że najpierw jednak praca nad tym co mam w głowie, bo jednak takie negatywne komentarze od jakichś randomów wpływają na człowieka i mogłabym być nawet 10/10 a i tak pewnie uważałabym siebie za brzydką
@Goronco: za mało jak na kobietę w moim wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiesz że te normalne, ładne też farbują włosy? Farbowanie nie oznacza przejścia z naturalnego blondu do wściekłej czerwieni i jakichś innych oczojebnych xD ja farbowałam kilka lat temu z jasnego brązu na ciemny brąz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GhostTrick tak, wiem że po pokazaniu tutaj mordy byłabym przykładem typowej