Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
Pobierz partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...
źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg
  • 325
@partycja_: zajechało trochę pick me girl ale to mniej ważne.
Problem kobiet jest taki, że znacznie częściej mają one syndrom impostora, ponieważ przez wiele lat, faktycznie zaprzeczano ich umiejętnościom i wiedzy. Wiele kobiet boi się walczyć o swoje, bo boi się utraty pracy. Sama tak miałam przez pierwsze dwa lata pracy, dopiero jak miałam pewną opcje zmiany pracy to poszłam domagać się podwyżki, gdyż obiektywnie robiłam dużo więcej niz moi koledzy
@partycja_: niby spoko, gratuluję, ale jako koordynator zarabiać ledwo 4k to jest na prawdę mało, powiedz trochę na stanowisku i spróbuj poszukać pracy w innej firmie, bo na pewno zapłacą dużo wiecej
Jako robol fizyczny na cnc zarabiam we wrocku jakieś 4.5-5.5k, z nadgodzinami dobijam do 6.5-7k. Koordynatorzy u nas mają spokojnie pod 42-48zl brutto/h także stawka już całkiem fajna