Wpis z mikrobloga

Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł mnie niemiłosiernie (°°

Zamówiliśmy łóżko, materac, stelaż i jakieś duperele, kurier zamówiony na dziś, w godz.17-20. Spoko, niedziela dla nas, jeszcze zdążymy wyjść na miasto.


Facet dzwoni do niebieskiego po 14, że będzie za pół godziny, godzinę. My poza domem (osobno, mieliśmy się spotkać na mieście), lecimy na szybkiego z powrotem do domu, czekamy na niego, próbujemy się dodzwonić, ale oczywiście nie odbiera. Potem przychodzi SMS, że... AUTO MU SIĘ ZEPSUŁO (`Д´) No ja #!$%@?. Po #!$%@? człowiek płaci prawie 200 zł za dostawę, żeby mu #!$%@? pan zza Buga (który oczywiście po polsku nie panimaju) przywiózł i wniósł na chatę #!$%@? kartony, jak on leci #!$%@? w #!$%@? i najpierw mówi, że będzie 2-3 h za wcześnie, potem nie odbiera, a potem się okazuje, że pewnie nie będzie na czas, bo auto się #!$%@?ło. Dramat jakiś. Niedziela wieczór i humor zepsuty. Dobrze, że jutro mam na popołudnie, to bym #!$%@? na pewno nie zasnęła i nie wstała na 6 do pracy (). A z tego, co udało nam się znaleźć pod tagiem #ikea to nie pierwszy raz u nich z dostawami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Następnym razem przemyślę, żeby cokolwiek tam kupować, a jak już, to samemu odebrać - wyszłoby taniej i szybciej.

#zalesie
o.....i - Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł m...

źródło: comment_1631456836uuI3pukiXXBcL6O51Ls2Ts.jpg

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
@omi-omi: ha tfu typowy wieśniak nowobogacki który traktuje sprzedawców lub dostawców jak parobków z czworaków bo coś kupił i nie przyjmuje do wiadomości nawet sytuacji w której problemy są wynikiem działania siły wyższej. On chce i basta
  • Odpowiedz
@omi-omi: Jesteś najgorszym rodzajem człowieka, pretensjonalnym, myślącym tylko o sobie. Ten Ukrainiec ma więcej kultury i szacunku niż ty wstrętna p0lko ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@omi-omi: pierwszy raz zamawiasz kuriera w tej dekadzie? Tak właśnie to teraz wygląda. Chociażby w DPD jest opcja ustawienia sobie godziny doręczenia w jakichś tam okresach (że rano/południe/wieczór), ale to absolutnie nic nie zmienia, jeśli coś tam sobie wybierzesz, bo kurier i tak przyjedzie jak będzie chciał xD nie, nie w godzinach, na które dostałaś powiadomienie. Polecam się przyzwyczaić do tych cyrków, jeśli zamierzasz handlować z kurierami xD
  • Odpowiedz
@omi-omi: Naucz się szacunku do drugiego człowieka, to przede wszystkim. Po takiej wiadomości normalnie powinno się odpisać, że nie ma cię w domu i ma być po 17. Pisanie do kuriera „dawaj dawaj” to wyraz totalnego buractwa i chamstwa. Jedna i druga strona nie jest krystalicznie bez skazy w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@omi-omi weź się nie zesraj i sobie jakieś leki kup jak cały tydzień #!$%@? chodzisz i nie zaśniesz bo Ci mebli nie dowieźli z przyczyn losowych. Twój niebieski musi mieć #!$%@?
  • Odpowiedz
@omi-omi: OPka to tak naprawdę marketingowiec Ikei i takim baitem na współczucie dostawcy zasłania faktyczny #!$%@? logistyczny tej firmy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak poczytacie komentarze na facebookowym fp to historia z zepsutym autem przewija się sporo razy
  • Odpowiedz
@omi-omi: ostatnio też czekałem na paczkę, kurier do mnie zadzwonił, że ma awarię auta, nie wyrobi się w tym samym dniu i nie robiłem z tego tragedii. Dogadałem się z nim, przyjechał na drugi dzień o umówionej godzinie i koniec historii. Z takiej pierdoły robić dramę? Serio?
  • Odpowiedz