Wpis z mikrobloga

Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł mnie niemiłosiernie (°°

Zamówiliśmy łóżko, materac, stelaż i jakieś duperele, kurier zamówiony na dziś, w godz.17-20. Spoko, niedziela dla nas, jeszcze zdążymy wyjść na miasto.


Facet dzwoni do niebieskiego po 14, że będzie za pół godziny, godzinę. My poza domem (osobno, mieliśmy się spotkać na mieście), lecimy na szybkiego z powrotem do domu, czekamy na niego, próbujemy się dodzwonić, ale oczywiście nie odbiera. Potem przychodzi SMS, że... AUTO MU SIĘ ZEPSUŁO (`Д´) No ja #!$%@?. Po #!$%@? człowiek płaci prawie 200 zł za dostawę, żeby mu #!$%@? pan zza Buga (który oczywiście po polsku nie panimaju) przywiózł i wniósł na chatę #!$%@? kartony, jak on leci #!$%@? w #!$%@? i najpierw mówi, że będzie 2-3 h za wcześnie, potem nie odbiera, a potem się okazuje, że pewnie nie będzie na czas, bo auto się #!$%@?ło. Dramat jakiś. Niedziela wieczór i humor zepsuty. Dobrze, że jutro mam na popołudnie, to bym #!$%@? na pewno nie zasnęła i nie wstała na 6 do pracy (). A z tego, co udało nam się znaleźć pod tagiem #ikea to nie pierwszy raz u nich z dostawami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Następnym razem przemyślę, żeby cokolwiek tam kupować, a jak już, to samemu odebrać - wyszłoby taniej i szybciej.

#zalesie
o.....i - Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł m...

źródło: comment_1631456836uuI3pukiXXBcL6O51Ls2Ts.jpg

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
Gdyby się #!$%@? auto to by napisał ze nie będzie transportu bo auta nie ma itd taka jest procedura, tutaj widać jak wali w #!$%@?
  • Odpowiedz
@omi-omi: Ale to standard w ikea. Do mnie 3 różne osoby dzwoniły z ikea, z firmy kurierskiej z biura i sam kurier.
Płacisz dodatkowo z 100zl aby wybrać godziny wieczorne a oni ciagle dzwonią czy mogą być o 10 rano ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@omi-omi: gdyby ktoś do mnie powiedział "stara śpiewka, dawaj dawaj" to miałby #!$%@? zęby za chamstwo :) ale p0lskie śmiecie już tak mają że są śmieciami.
Łóżko z Ikea pewnie to gowno z szufladami za 700zl XD
p0lskie BOGHACTWO SKUHWYSYNU
  • Odpowiedz
@omi-omi: Powiem tak, dawniej miałem litość, bo auto się zepsuło, bo surykatka zaczęła rodzic, bo pies go wyruchal.
Dopóki nie zorientowałem się ze na 95% przypadków jest to zwykle walenie w #!$%@?, na końcu zawsze na pytanie ile, tak jak się umawialiśmy 200, a ja mówię ze przecież była obsuwa, kot cię osrał czy coś. Ale to nie moja wina, dajesz pan 200 czy nie. Przestałem mieć lotosć. Jak gościu mówi
  • Odpowiedz
@omi-omi: ale z ciebie smutny choleryk ( ͡° ʖ̯ ͡°) żeby po nieudanej dostawie wylać tyle jadu na portal że śmiesznymi obrazkami, i po co te przytyki o narodowości, bo jak widzę lepiej kleci zdania po polsku niż niejeden potomek husarii
  • Odpowiedz
@omi-omi: ale z ciebie cebulak i prostak XD
To, że płacisz nie daje ci prawa do obrażania nikogo. Typowy polski robak co innych traktuje jak gówno bo wydał 200 zł, z czego ten gość nawet złotówki nie dostanie XD
  • Odpowiedz
O kuzwa wykop się zesral, biedny pan kurier samochód się jemu zepsuł. Banda dzieciaków wierząca w smoki im zawsze się nagle psują samochody i to najczęściej w niedziele a nawet jak to prawda to jego zastany biznes i jego zasrana sprawa. Zapłacona dodatkowa kas a za dostawę w niedziele w konkretnych godzinach i ma dostarczyć i tyle, może wypożyczyć auto przepakować i rozwozić dalej. Jak wy tak będziecie pilnować swoich biznesów jak
  • Odpowiedz
@omi-omi: w pracy ludzie smieja sie z Ciebie i pomiatają więc próbujesz sie wyżyć na jakims kurierze który mial problem z samochodem? Czujesz sie lepiej ze tak mu napisales, ego Ci podskoczylo, poczules sie Panem? Co to za problem byłby zeby chociaz byc troche wyrozumiałym?
  • Odpowiedz
@30062018: Czyli jeśli ty zapłacisz 200zl za jakaś usługę i ktoś jej nie zrealizuje to uważasz ze jest okej? Ja rozumiem ze niektórym mama płaci za wszystko ale jak będziesz na swoim to zaczniesz szanować swój czas i pieniądze.
  • Odpowiedz
@futroznorek: Chociaż jeden głos rozsądku, jestem w szoku ze banda dzieci z wykopu tak się zesrala w obronie kuriera. Im zawsze w niedziele coś się psuje, coś wypada zawsze coś nie tak. Jestem ciekaw czy jak jakiś głąb zapłaciłby za jakaś usługę 200zl i nie była by ona zrealizowana to co by zrobił? Dam rękę uciąć ze zaraz by się zesral na wykopie wpisem w stylu „czekam na serwis do komputera
  • Odpowiedz
#!$%@? ale ogarniasz że jak masz auto które jeździ po 10k kilometrów na miesiąc to serio może się zepsuc? fakt że powinien odbierac telefon ale to ze nie dostalas mebli to juz moze nie byc jego wina


@vvertoi: to wtedy bierzesz spod ikea to carsharingowe albo dzwonisz do kolegi.
  • Odpowiedz
@muak47: Szczerze, jest to biznes, i biznes polega na tym żeby płacić, za usługę, usługa nie wykonana, nie płacimy koniec kropka. Spróbuj wysłać paczkę o 5 cm większa kurierem niż zadeklarowana, bo miała nierówne boki. Zaraz będzie faktura korygująca na 50 pln bo się zmiesciles na paletowa. Ale jak kurier się spóźni o pół dnia to wybacz auto się zepsuło.
Auto się zepsuło to rabat, jak nie to #!$%@?
  • Odpowiedz