Wpis z mikrobloga

Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł mnie niemiłosiernie (°°

Zamówiliśmy łóżko, materac, stelaż i jakieś duperele, kurier zamówiony na dziś, w godz.17-20. Spoko, niedziela dla nas, jeszcze zdążymy wyjść na miasto.


Facet dzwoni do niebieskiego po 14, że będzie za pół godziny, godzinę. My poza domem (osobno, mieliśmy się spotkać na mieście), lecimy na szybkiego z powrotem do domu, czekamy na niego, próbujemy się dodzwonić, ale oczywiście nie odbiera. Potem przychodzi SMS, że... AUTO MU SIĘ ZEPSUŁO (`Д´) No ja #!$%@?. Po #!$%@? człowiek płaci prawie 200 zł za dostawę, żeby mu #!$%@? pan zza Buga (który oczywiście po polsku nie panimaju) przywiózł i wniósł na chatę #!$%@? kartony, jak on leci #!$%@? w #!$%@? i najpierw mówi, że będzie 2-3 h za wcześnie, potem nie odbiera, a potem się okazuje, że pewnie nie będzie na czas, bo auto się #!$%@?ło. Dramat jakiś. Niedziela wieczór i humor zepsuty. Dobrze, że jutro mam na popołudnie, to bym #!$%@? na pewno nie zasnęła i nie wstała na 6 do pracy (). A z tego, co udało nam się znaleźć pod tagiem #ikea to nie pierwszy raz u nich z dostawami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Następnym razem przemyślę, żeby cokolwiek tam kupować, a jak już, to samemu odebrać - wyszłoby taniej i szybciej.

#zalesie
Pobierz o.....i - Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł m...
źródło: comment_1631456836uuI3pukiXXBcL6O51Ls2Ts.jpg
  • 349
@omi-omi: Ludzie ogólnie tutaj są jebnieci widzę, współpracuje z firma transportową i „zepsuty samochód” to dla nich najlepsza wymówka na „nie chce tego transportować” albo „nie zdarze tego dziś zrobić”. OPka za to dopłaciła żeby miała to dziś w danych godzinach a usługa nie zostanie zrealizowana. Fryzjerowi tez zapłacicie jak wam powie ze was nie obetnie bo mu maszynka padła ?
@DzonySiara: Za to w komentarzach wychodzi mentalność człowieka ktory mówi ze deszcz pada jak mu plują w twarz. Jest zapłacone za usługę dostawy w konkretnym terminie to ma być w konkretnym terminie. A nie najpierw typ najpierw wydumuje sobie własny termin a potem zmienia zdanie i wkleja jakieś ściemy ze samochód się zepsuł. Wiadomo ze wypadki się zdarzają ale wtedy dzwoni firma, przeprasza za zaistniałą sytuację, ustala nowy termin dostawy i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnkieterPrzegrywu:

>Jak auto się zepsuło, to ma przyjechać drugie.

Właśnie. Firma powinna wysłać nawet prywatne albo na szybko pożyczyć od firmy obok busa czy coś.
Małą firmę jestem w stanie zrozumieć, jakbym zamówił to od stolarza czy coś, nawet sam bym podjechał jakbym miał busa albo kombi i widziałbym ze wejdzie. A tu #!$%@? międzynarodowa firma, największy kokos meblowy na świecie i takie cyrki, pół dnia #!$%@? i weź się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@omi-omi: to #!$%@?. Mnie nie przywieźli łóżka, a już dzwonił, że zaraz będzie i chwilę później zablokował mój numer telefonu. Ta firma Ikei dowożąca to jest jakieś szambo najgorsze.