Wpis z mikrobloga

Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł mnie niemiłosiernie (°°

Zamówiliśmy łóżko, materac, stelaż i jakieś duperele, kurier zamówiony na dziś, w godz.17-20. Spoko, niedziela dla nas, jeszcze zdążymy wyjść na miasto.


Facet dzwoni do niebieskiego po 14, że będzie za pół godziny, godzinę. My poza domem (osobno, mieliśmy się spotkać na mieście), lecimy na szybkiego z powrotem do domu, czekamy na niego, próbujemy się dodzwonić, ale oczywiście nie odbiera. Potem przychodzi SMS, że... AUTO MU SIĘ ZEPSUŁO (`Д´) No ja #!$%@?. Po #!$%@? człowiek płaci prawie 200 zł za dostawę, żeby mu #!$%@? pan zza Buga (który oczywiście po polsku nie panimaju) przywiózł i wniósł na chatę #!$%@? kartony, jak on leci #!$%@? w #!$%@? i najpierw mówi, że będzie 2-3 h za wcześnie, potem nie odbiera, a potem się okazuje, że pewnie nie będzie na czas, bo auto się #!$%@?ło. Dramat jakiś. Niedziela wieczór i humor zepsuty. Dobrze, że jutro mam na popołudnie, to bym #!$%@? na pewno nie zasnęła i nie wstała na 6 do pracy (). A z tego, co udało nam się znaleźć pod tagiem #ikea to nie pierwszy raz u nich z dostawami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Następnym razem przemyślę, żeby cokolwiek tam kupować, a jak już, to samemu odebrać - wyszłoby taniej i szybciej.

#zalesie
o.....i - Brawo dla #ikea #poznan a raczej dla kuriera pana Ukraińca, który #!$%@?ł m...

źródło: comment_1631456836uuI3pukiXXBcL6O51Ls2Ts.jpg

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
@muak47: Nie uważam, ale tez nie uważam, że okej jest obrażać biednego kuriera, który nawet dobrze nie umie w naszym języku. #!$%@? mu się samochód, miał wziąć go na plecy i przybiec? Rozumiem, ze niektórych starzy ustawili i pracują u taty, ale niektórzy nie maja tak łatwo i zarabiają ciężko za granica będąc opluwanym przez polska szlachtę.

Chce się wyzywać, niech zadzwoni na infolinie, poprosi kierownika i zgrywa ważniaka a nie
  • Odpowiedz
@omi-omi: E no, jak było umówione i dopłacone extra, że dostawa ma być 17-20 to też bym się wkurzył gdyby kurier się ładował z dostawą o 15 - co do tego pełna zgoda. Ale "stara śpiewka, dawaj dawaj" to buractwo lvl 9999 xD
  • Odpowiedz
@omi-omi człowiek oczekuje, że dostanie rzeczy na czas, a nie, że ma przez pół dnia przeboje z dostawcą, bo będzie wcześniej, a jednak nie, bo coś, nie ma z nim kontaktu... Jakbym ja w pracy z klientem #!$%@?ła taką maniane, to już bym była na dywaniku u kierownika

No i mam szczerą nadzieję, że coś się zepsuje ci w robocie i trafisz na takiego klienta jak ty. Ha tfu!
  • Odpowiedz
@DzonySiara no i oczywiście w takich sytuacjach wychodzi roszczeniostwo p0laczkow bo #!$%@? kupił i dawaj dawaj, żałosne w #!$%@? i żeby wam się to łóżko złamało w #!$%@? po tygodniu

Jeszcze @omi-omi kupiła w ikei, a zachowuje się jakby kupiła meble specjalnie na zamówienie. Bieda umyslowa.
  • Odpowiedz
@omi-omi mi ostatnio mieli przywieźć kanapę w #poznan i przez tydzień śpiewka, że samochód zepsuty.., takie #!$%@? ze strony #ikea. Odmówiłem zamówienie, zażądałem zwrot kosztów i obiecałem sobie że nie kupię tam żadnych mebli. Przez tydzień mnie zwodzili, ciągle przekładali dostawę. Banda oszustów i nic więcej.
  • Odpowiedz
@Rkschuwdu: bo to wschodnia mentalność. Do tego typowo karyńska. Zarabia 1,20zł więcej niż kurier i sra na wszystkich bo maja być te jej rupiecie ze sklejki w podskokach.

Za granicą ludzie sie szanuja. Nikt mechanikowi nie powie ze jest oszustem, nikt nie szydzi z kurierów bo mniej zarabiają. Tu dalej jak na pastwisku z krowim łajnem…
  • Odpowiedz
@Pieskor: do tego typ pracuje w niedziele zeby księżniczce przywieść graty i miał niefarta. Ale jest UKRAIŃCEM więc kij z nim, pewnie sam auto popsuł banderowiec jeden. tfu na takich p0laczków
  • Odpowiedz
@omi-omi: Ja zamawialam kilka miesiecy temu w tej samej iksie stelaz duzego lozka + wielkie biuro i panowie kulturalnie zadzwonili dzien wczesniej, czy moga byc o tej i o tej (wczesniej, niz na stronie zaznaczylam). A nastepnego dnia zadzwonili, ze beda za tyle i tyle, i dali znac z duzym wyprzedzeniem.

Gosciowi sie samochod rozkraczyl. Nie jego wina
  • Odpowiedz
@omi-omi: Auta się psują, szczególnie jak są intensywnie eksplatowane. A wy macie mentalność, jak te nowobogackie Karyny (też zza Buga) co je pokazują w filmach dokumentalnych w TVN Style( ͡° ͜ʖ ͡°) Co za buractwo.
  • Odpowiedz