Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cerastes: też mi chodzi po głowie. Mój znajomy ma taki i zewnątrz wygląda super ale w środku kika rzeczy mi nie leży. Na minus też słabe osiągi.
  • Odpowiedz
@Xune: Ogólnie szukam czegoś fajnie wyglądającego, wrzuciłem zdjęcie tego S90 bo akurat obok niego stanąłem i podoba mi się ten kolor, ale S60 też wchodzi w grę.
Nie musi być rakieta, ale te 200 koni to minimum.
Z wyglądu zewnętrznego ES mi bardziej leży niż Volvo, ale w Lexie nieco słabe osiągi.
  • Odpowiedz
@Krmtzzz: Nie znudziła bo jeździ super, ale nie wiem czy wybrałem dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to mówią: trwa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę nad zakupem drugiego fajnego wozu, jeśli bardziej mi się spodoba to go sobie zostawię, a Giulię dam żonie.
  • Odpowiedz
@dobry_wykopek: Średnio mi się podoba no i ręka by mi zadrżała jak bym miał wydać taką kupę kasy na KIA.
Tak wiem, śmiesznie to brzmi od gościa który kupił Alfę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saycool: Jeśli nie jesteś jakoś szczególnie przywiązany do marek to zainteresuj się Kią Stinger GT. Mamy taką w rodzinie i to jest kapitalny samochód - szybki i dobrze prowadzący się, a jednocześnie wygodny, dobrze wyposażony i naprawdę użyteczny, duży bagażnik, ostatnio woziliśmy nim panele podłogowe, bo z naszych aut tylko tam wchodziły :). Dodatkowym plusem jest że możesz łatwo straszyć innych kierowców - wystarczy jadąc za kimś trzymać się w równej
  • Odpowiedz
@saycool: każdy kupuje co mu pasuje. Jestem ostatni żeby mówić co ktoś ma robić ze swoimi pieniędzmi.
Zastanów się tylko czy nie za bardzo przywiązujesz się do znaczka zamiast do tego co auto oferuje.
Swoją drogą Giullia bardzo fajne auto ale moim zdaniem ciut za małe.
No i ludzie narzekają na system multimedialny, ale tego modelu nie bierze się dla multimediów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saycool: No to jeszcze weź pod uwagę że teraz lipa z produkcją, jeśli chcesz nowe. Volvo ma terminy pewnie ma maj/czerwiec, brak BLIS i CTA. Mercedes ma ciężko z dostępnością z tego co śledzę fejsbukowe grupy, np. na GLC fabryka chyba w ogóle przestała przyjmować zamówienia. Sporo podzespołów niedostępnych. BMW chyba w miarę ok.
Volvo wyglądają świetnie IMO, skóry w wersjach późniejszych (silniki Bx, nie Tx/Dx, poza T8, to oznaczenie hybrydy
  • Odpowiedz
@dobry_wykopek: Nie przykładam dużej wagi do znaczka (w końcu kupiłem AR) ale jednak KIA to nie to, chociaż kiedyś też się nad nią zastanawiałem. Co do Giuli to mam 190 cm i siedzi się ok, czasem wiozę kogoś z tyłu i jakoś bardzo nie narzekają, ale tak jest malutka. System w poliftach już jest ok, chociaż do BMW mu brakuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@saycool: stinger sztos, jak coś to dzisiejsza KIA to nie to samo co 10 lat temu :) wystarczy popatrzeć kto tworzył stingera, goście którzy pracowali w BMW
  • Odpowiedz
  • 5
@saycool: Jak ktoś twierdzi, że lolvo jest ładne, to chyba nie ma oczu XD Poza tym trochę wstyd jeździć samochodem producenta, który aktywnie lobbuje za całkowitym zakazem silników spalinowych
  • Odpowiedz