Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co z moją wagą jest nie tak? Nie mogę schudnąć. Problem w tym, że ważę 86,5kg i mam 184cm wzrostu. Mam nadwagę. Chciałbym schudnąć 10kg, ale maksymalnie ile schudłem codziennie biegając + jedząc mega zdrowo - ważyłem tylko 84kg. Piję wodę, jem zdrowe rzeczy. Najsłodsza rzecz którą jem w ciągu dnia to drożdżówka. Piję tylko i wyłącznie wodę. Jem obiad (oczywiście typowy, nie fastfood ;) ), na śniadanie drożdżówka, wieczorem kanapki z jajkiem. Z czasu się coś przekąsi (oczywiście w granicach rozsądku, nie jest to konserwant chemiczny).
Byłem u dietetyka na analizie składu ciała.
Masa tłuszczowa? 14,4%. W wieku 30 lat jest to wartość wg legendy masy tłuszczowej niska.
Masa mięśniowa? 81,4%. 85% to już wysoko.
Zawartość wody? 60,7% - czyli w normie.
Powinienem jeść 2200kcal. Jem czasem niewiele mniej, biegam.
I co? Dalej waga taka jaka jest.
Inni znajomi są starsi, jedzą jak leci i mają 10kg mniejszą wagę ode mnie. Nie wiem czy to nie ściema. Ale to może chyba kwestia niskiej masy mięśniowej u takich osób. Próbuję schudnąć z mięśni poprzez bieganie. Ale jakoś ciężko. Biegam po 10km-20km dziennie. Po 20km schudnę 3kg w ciągu dnia które szybko nadrabiam. Tyle wody leci...

#odchudzanie #dieta #bmi #trening #sport #sfd #trenujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6160589ffdc8fa000aff8187
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:
jesz zdrowo, ale widocznie przekraczasz dzienne zapotrzebowanie na kalorie.
przy twojej wadze 86 kg żeby schudnąć musisz utrzymać kalorie na poziomie 2400 kcl dziennie.

Jak przekraczasz swoje zero kaloryczne 2666 kcal dzinnie to nie schudniesz.
Licz kalorie to schudniesz momentalnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, jedz sałatki i biegaj po 20 km dziennie

Czas się wybrać do psychodietetyka.

A i jak uważasz, że drożdżówka to dobre śniadanie, to tym bardziej konsultacja się przyda.

po 20 km schudnę 3 kg w ciągu dnia, które szybko nadrabiam


Anoreksja już puka do twych drzwi