Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czy tylko ja mam wrażenie, że autor tej piosenki coś przekłamał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jednak o wiele bardziej prawdopodobne w polsce i na świecie jest, że to #niebieskipasek będzie libertariański.

A ginoosobniczka zaś będzie czerwona, państwowo-opiekuńczo nastawiona. Ewentualnie będzie wycofaną z polityki deklarowaną centrystką.

#rozowepaski #libertarianizm #libertarianie #socjalizm #antykapitalizm
wygolony_libek-97 - Czy tylko ja mam wrażenie, że autor tej piosenki coś przekłamał? ...
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konopiapolska: choć ciekawe skąd były te dziewczyny, które ich w takiej sytuacji postawiły-konserwatywne i prawicowo-gospodarcze wychowanie rodzinne, własne przemyślenia czy może studia na kierunkach związanych z handlem i ekonomią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopiapolska: skoro tych kilku chłopaków spotkało takie dziewczny to może jak na polskie warunki były one z dość konserwatywnych domów. Gdzie rodzinnie przykładano wartość do fundamentów wolnego rynku, i bogacenia się osobiście przez uczciwą wymianę.

A libertynizm to już swoją drogą jak ktoś nie jest konserwatywny obyczajowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Technokrator: fakt...te roczniki po 2000 mają jakby taki dryg do różnych alternatywizmów. I wyłamywania się partiom, które jak na ironię po millenium zmonopolizowały krajową politykę.

Choć w tym różnorodnym kategoryzowaniu które jakie jest pokolenie to ja już sam nie wiem...chyba jestem takim zillenialsem XD ale wyważonym
  • Odpowiedz