Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki i mirabelki mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 3 lat ćwiczę #swiadomysen, zapisuje sny robię RT i nic, przez jakiś czas, od czasu do czasu jak przerywam ćwiczenia to mam świadome sny ale to rzadko się dzieje, zastanawiam się jak zwiększyć szanse, nie chcę robić WBTB ani podobnych gdzie się budzę w nocy bo rano licbaza, ADA odpada bo mam kłopoty z koncentracją, tak samo #medytacja jeszcze próbuję tej techniki z rękami (że widzę ręce we śnie i wiem, że to sen) ale wątpię że zadziała.
A samo testowanie rzeczywistości i dzienniki snów są o kant tyłka. Jakieś rady co zmienić?

#sen #sny #swiadomesny #oobe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617c21710c44dc000ab198ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć mirki i mirabelki mam pytanie...

źródło: comment_1635562024FF6wwd5MBq6cTmGDWarehS.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@dan-kamynski: ADA to, to samo co Mindfulness tylko wyróżnione jako "metoda z instrukcjami", gdzie tak na serio za wiele tam się nie wyjaśnia, tzn. można powiedzieć więcej.
Dziennik snów ma sens w powiązaniu z przestrzeganiem mniej więcej podobnej pory spania, a tym bardziej nie chodzić spać po północy, max do 01:00+/- ponieważ wtedy mniej melatoniny jak i zahacza się o aktywność dnia, więc jakość snu spada, gdy ciągle coś się dzieje
  • Odpowiedz
@mat888 @mat888 Tak napisales ze wychodze, a to nie to samo. Z LD do psychoatry to juz ciezki przypadek ktory kiedys jakis wykopek napisal jak za bardzo to wchodzisz i przestajesz odrozniac ale to kwestia ludzka. To mow a ja zawsze bede mowic ze mozna i to tylko zalezy od wlozonego wysilku jak to wyzej kolega napisal swoja historie to co ma predyspozycje czy to cwiczenia?
  • Odpowiedz
jak to wyzej kolega napisal swoja historie to co ma predyspozycje czy to cwiczenia?


@billuscher: słabe. Jeśli OP pisał szczerze to myślę że niewiele mu wyjdzie z tych ćwiczeń i mądrych rad(jakieś jednostkowe przebłyski), innym coś dadzą takie rady ale jemu nie. No może jak sięgnie po jakąś farmakologię ale to może źle się skończyć i dać inny efekt od oczekiwanego.
  • Odpowiedz
ADA to, to samo co Mindfulness tylko wyróżnione jako "metoda z instrukcjami", gdzie tak na serio za wiele tam się nie wyjaśnia, tzn. można powiedzieć więcej.


@Trewor: Okej ale wspomaga to naukę LD jakoś przez przeniesienie uważności

Dziennik snów ma sens w powiązaniu z przestrzeganiem mniej więcej podobnej pory spania, a tym bardziej nie chodzić spać po północy, max do 01:00+/- ponieważ wtedy mniej melatoniny jak i zahacza się o aktywność
  • Odpowiedz
OP: @Kotmirek: @billuscher: ja nie mamproblemow , pamiecia snow, moze czasem jak spie krotko,ale czytalem tu ze medytacja pomaga w uzyskaniu LD ale tez jakos chyba sie do tego nie nadaje i jestem za malo systematyczny do RT mam apke z przypinnieniami. Co do RT zrobilem ich ponad 1000 i nic jestem cierpliwy ale nawet cierpliwosc ma swoje granice

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz