Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1877
Myślałem, że nie ma głupszego nauczyciela, niż ten, który przekreślał dzieciakom jako błędy 2 x 5, bo jego zdaniem powinno być 5 x 2. A jednak...
Mój szwagier jest w pierwszej klasie liceum i ostatnio miał sprawdzan z historii. Jedno z zadań zostało mu przekreślone w całości, bo zamiast prawda/fałsz użył fajki i krzyżyka. Nauczycielka stwierdziła, że jest to "karygodny" błąd. Co do karygodnych błędów, to tak, tam jest napisane "fausz".

Edit: 8 odpowiedzi jest poprawnych.

#szkola #licbaza #nauczyciele #bekaznauczycieli
M4sterExploder - Myślałem, że nie ma głupszego nauczyciela, niż ten, który przekreśla...

źródło: comment_1636720121UKTlPhflNPJss26d7nOG34.jpg

Pobierz
  • 166
@DrKittens
Czlowiek tym sie rozni od maszyny,ze ogarnia odmiane przez przypadkow( czego maszyna nie zrobi jezeli jej komendy nie wprowadzisz),tak samo proste komunikaty.

Sam zaczales osobiste wycieczki,wiec staram sie dostosowac do twojego poziomu.
Myślałem, że nie ma głupszego nauczyciela, niż ten, który przekreślał dzieciakom jako błędy 2 x 5, bo jego zdaniem powinno być 5 x 2. A jednak...


@M4sterExploder:
tu akurat zgodze sie ze glupota, natomiast, co do twojego postu- w poleceniu masz jasno powiedziane, co masz zrobic, nie wstawic krzyzyk, kółko, ślaczek czy co tam jeszcze tylko napisac czy to zdanie jest prawdziwe czy falszywe.
Mi w liceum nauczyciel z histori nie
@sajmen: Jak zauważono wyżej, polecenie nie mówi, aby napisać słowa "prawda" lub "fałsz", a ocenić prawdziwość lub fałszywość - nie ma podanego sposobu w jaki należy to zrobić.

Mi w liceum nauczyciel z histori nie zaliczyl polowe sprawdzianu bo na wszystkie rozbiory rosyjskie pisalem "ruskie"


Skoro ci nie zaliczył poprawnych odpowiedzi to tez wychodzi jego małostkowość, ale mimo wszystko "ruskie" to nie to samo co "rosyjskie", bo "ruskie" pochodzi od Rusi
@M4sterExploder:

Akurat tego 5x2 i 2x5 bym się nie czepiał, bo zależy od kontekstu zadania.

Jak masz w zadaniu: "Jaś ma trzy dwuzłotówki, ile ma pieniędzy", to jest wyraźna różnica czy liczysz 3 x 2 zł czy 2 x 3 zł.
Jak nie ogarniesz tego na tym etapie to potem jednostki fizyczne i dalsze zależności będą dla ciebie nieosiągalne.
Mój szwagier jest w pierwszej klasie liceum i ostatnio miał sprawdzan z historii. Jedno z zadań zostało mu przekreślone w całości, bo zamiast prawda/fałsz użył fajki i krzyżyka.


@M4sterExploder: Ogólnie to tak pół na pół z tym.
Zwarzywszy na to, że za 3 lata twój szwagier ma maturę, gdzie egzaminator będzie miał w dupie to czy tam jest krzyżyk, czy tam jest romb, bo w poleceniu jest napisane "Prawda Fałsz" i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M4sterExploder: większość nauczycieli to debile ze wsi co na studia zostali wypchnięci przez starych. Cudem je ukończyli zakuwając materiał i swoje frustracje wylewają na dzieciakach...

U mnie na studiach na profil nauczycielski poszły największe głąby z małym odsetkiem ludzi z powołaniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak chcesz żeby się posrali, to z kopią do kuratorium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mannoroth: Szczerze to wątpię, że chciałoby się w kuratorium zajmować takimi głupotami.
@M4sterExploder: Chłop jest w liceum i nie ogarnia czytania ze zrozumieniem? Przecież oznaczenie x i ptaszkiem nic tak naprawdę nie mówi nauczycielowi, bo poza przyjętym powszechnym użyciem tych symboli, nie wiesz przecież co one oznaczają i w jaki sposób
@M4sterExploder: W szkole, na egzaminach itd trzeba wszystko pisać wprost i zgodnie z poleceniem. Jeśli jest prawda fałsz to pisze się prawda fałsz. Jakby wcześniej napisał ptaszek - prawda, x -fałsz to by można się było przyczepić.