Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Spieszę z odpowiedzią. W Polsce dziennikarstwo bezstronne nieistnieje. Z jednej strony masz TVP ze swoją propagandą, z drugiej wyborczą, TVN itp. Nie mówiąc już o ścieku typu okopress. Serio, lepiej żeby nie było tam tego pseudo dziennikarskiego środowiska. Najbardziej potrzebne jest tam wojsko, straż graniczna i policja, dziennikarze są na dole tej listy, zaraz przed nielegalnymi imigrantami
Zwyczajnie kłamiesz i powtarzasz przekaz partii rządzącej, więc jesteś kompletnie niewiarygodny.


@Syn_Tracza: O ja #!$%@?ę, jakiż ty wyczulony na kłamstwa. Aż się wzruszyłem.

Mam nadzieję więc, że wyborczą czy oko.press omijasz szerokim łukiem, bo tam kłamali 100x więcej ode mnie na temat tego konfliktu.

A inna sprawa to ja wcale nie skłamałem, a co najwyżej dokonałem nadużycia. No chyba, że będziesz mnie teraz przekonywał, iż Kramek nie ma nic wspólnego z
Ale ma racje. TVN już pokazał do czegoś jest zdolny


@bartbartz: No to nie wpuszczajmy też TVNu na teren Sejmu - w końcu już pokazali, do czego są zdolni w krytykowaniu demokratycznie (powtarzam, demokratycznie) wybranej władzy. Nie wpuszczajmy ich też na konferencje ministerstw. Najlepiej w ogóle zabierzmy koncesje, bo to nie może być tak, że oni mówią coś, z czym my się nie zgadzamy!

Rolą mediów jest patrzenie władzy na ręce.