Wpis z mikrobloga

Czy pójście samej do kina to wstyd? Mam ochotę iść na Diunę ale po ostatnim samotnym wypadzie źle się czułam z faktem że jestem jedyną osobą obok której nikt nie siedzi
  • 222
  • Odpowiedz
  • 3
@konopiapolska a ja nie lubię chodzić z kimś do kina - bo do mnie gada, bo mi przeszkadza, bo trzeba termin/miejsce dopasować do planów tej drugiej osoby. A jeśli chodzi o chęć podzielenia się opinią po obejrzeniu filmu - to chociażby można napisać na wykopie xD
  • Odpowiedz
@konopiapolska: W kinie masz dwa typy ludzi - ci, którzy chodzą do kina i ci, którzy chodzą na filmy. Mam nadzieję, że łapiesz różnice.

Od kilku ładnych lat chodzę do kina samemu i dam Ci protip - najlepszy dzień na senas to poniedziałek. Po weekendzie kino jest niemalże puste. Zazwyczaj na sali nie jest nas więcej niż dziesięć osób (kino jest ulokowane w powiatowym mieście, 100 tysięcy mieszkańców). Cisza, spokój, nie
  • Odpowiedz
Nie wstyd, ale ja się nie mogę przełamać i nigdy nie poszłabym sama do kina, to samo mam z restauracjami.


@Lililijka:

ale - tak z ciekawości - co cię przeraża w jedzeniu w knajpie solo?


@Tywin_Lannister: Dołączę się - wszędzie do tej pory chodziłem sam, oprócz... właśnie restauracji. Najzabawniejsze jest to, że nie mam żadnych sensownych argumentów, dlaczego tego nie robiłem. Po prostu zawsze jadłem z kimś i to chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@konopiapolska: coorva Mirabelko xD ja sobie nie wyobrażam chodzenia do kina z kimś, zawsze mi ktoś przeszkadza, w 95% chodzę sama i nie czaję fenomenu towarzystwa, jeśli do kina idziesz "na film", a nie hehe "do kina" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy raczej xD


@the_cat: @brakloginuf: Uf mam nadzieję. Nie lubię Wytykania palcami

@konopiapolska: wyprowadź się z Polski do kraju z normalnym społeczeństwem i nie będziesz mieć więcej podobnych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam ochotę iść na Diunę ale po ostatnim samotnym wypadzie źle się czułam z faktem że jestem jedyną osobą obok której nikt nie siedzi


@konopiapolska: mam podobnie, więc Diune pewnie za 3 lata obejrzę w TV albo ntfx czy gdzie tam bedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konopiapolska: koniecznie idź, byłem wielokrotnie samemu na filmach w kinie, a Diuna jest akurat tak zajebistym filmem, że cię pochłonię do reszty, w ogóle zapomnisz o tym że siedzisz sama xD
  • Odpowiedz