Wpis z mikrobloga

@Kasahara: ktoś to kupuje? Fascynuje mnie płacenie za tajemna wiedzę dietetyczna i zestawy ćwiczeń jak to późna samemu ogarnąć sobie w weekend z neta.

Wiadoko, że ta dieta która Ci taki fotek ułoży to w 99% jest ta sama dieta która wysłał już poprzedniej osobie.
  • Odpowiedz
@Official:

To ile kolega ma w bojach przy jakiej wadze i stażu jeśli ogarnął z neta
albo ewentualnie jaką formę zrobił z jakiego punktu startowego? :)

Bo jak ja widzę na siłowni to 99 % ludzi ćwiczy gównocieżary jeśli określa się jako ktoś kto podchodzi do tego siłowo lub wygląda jak kupa, jeśli twierdzi, że robi to dla sylwetki :) więc słabo wychodzi ta weekendowa wiedza (która jest ok, aby wystartować!
  • Odpowiedz
Wiadoko, że ta dieta która Ci taki fotek ułoży to w 99% ta sama dieta która wysłał już poprzedniej osobie


@Official: wytłumaczysz mi po kij istnieją na uczelniach wyższych takie kierunki jak dietetyka skoro każdego idzie rozwinąć na tej samej diecie czy tam treningu? XD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: przez 5 lat nie miałem sytuacji braku chętnych. Zawsze zmagałem się z nadmiarem klientów; także Twoja teoria trochę nietrafna. Teraz jest to 1 sytuacja, bo wywaliłem część ludzi z racji przygotowań do zawodów, trójbojowych, jednak przez wypadek nie będę mógł wystartować. Dlatego zwolniło mi się trochę czasu

Biorę również nawet 1000 PLN+ za konsultacje w przypadku powikłań dopingu i chętnych nie brakuje. Polecam, fajny lekki zawód. A moja renoma pozwala
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: kiedy ja robiłem studia to akurat był poziom opłakany. Mam nadzieję, że się podniósł :) dla osoby zdrowej dieta jest dość prosta do ułożenia. Gorzej jak zajmowałem się długo np. pacjentami onkologicznymi, nie mówiąc o dodatkowym obciążeniu psychicznym
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii:

Aktualnie tylko prowadzenie 450 PLN/week 6 weeks + 250 PLN/msc
Konsultacje prozdrowotne lub doping/powikładnia dopingu - 100-1000+ wycena w zależności od przypadku
Przygotowania do zawodów/sesji - wycena w zależności od rangi zawodów, nawet może się zdarzyć, że to tańsze niż normalne prowadzenie, jeśli ktoś poważnie podchodzi do tematu, bo lubie współpracować z pasji po prostu z takimi ludźmi
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Ludzie na siłowni tak wyglądają nie dlatego że jedzą snickersy zamiast indyka na parze, i że trzymają nachwytem zamiast podchwytem, tylko dlatego że nie są konsekwentni w swoich wysiłkach.
  • Odpowiedz
@Official: widocznie może im nawet pomagać płacenie komuś i spowiadanie się mu z tego czy dostanie materiałów od kogoś komu ufają bez weryfikacji samemu i szukania informacji. Ja sam prawdpodobnie położyłbym w domu płytki, ale wolę za to zapłacić, bo będzie szybciej/lepiej a ja w tym czasie będę mógł robić coś innego.

Niektórzy też na wyższym poziomie chcą mieć optimum. Co innego dojść np. z pustej sztangi do 100 kg na
  • Odpowiedz
@Kasahara: akurat do fryzjera słabe porównanie. Wiadomo że #!$%@? samemu się #!$%@? maszynką.

Jeśli zajmujesz się onkologicznymi to plus dla Ciebie.
Nie znam Cie więc nie jest tak że chce całkowicie zdeprecjonować to co robisz.

A to że mistrzowie mają dietetykow, tu się zgadzam, bo tam ma to sens. Ale ładują też w badania takiego mistrza a nie samo stwierdzenie jedz to i to. Sekwencjonowanie dna, zaawansowane badania krwi. Zwykły mirek
  • Odpowiedz
@Official:

Po prostu źle mnie prawdpodobnie troche ocenisz, bo ja mam taką cenę i renomę m.in tutaj, bo gotowca to nigdy nikt ode mnie nie dostał i to co oferuje ludziom nawet amatorsko jest na trochę wyższym poziomie aniżeli zobaczysz u większości branży. U mnie często ludzie są po kilka lat prowadzeni i poziomu "Janusza" potrafią, którzy dojść do poziomu jakiś zawodów i czegoś co można nazwać czymś więcej niż amatorstwem.
  • Odpowiedz
@Official: Rzecz w tym, że ludzie nie chcą poświęcać czasu na uczenie się czegoś, co jest im w życiu niepotrzebne. Mi nie jest potrzebna wiedza dot. periodyzacji treningowej, programowania treningów itd itp.
Nie mam na to ani czasu ani ochoty. Ten czas - weekendowe czytanie o treningu - poświęcam na weekendowe czytanie materiałów zawodowych - większy profit dla mnie.
Płacę Kasaharze za to, żeby znając moje cele, tak wszystko zaplanował, żebym
  • Odpowiedz