Wpis z mikrobloga

#biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierowniczka pyta czy chce kupić lody mówię ze owszem za cene jaka widniała przy lodowce, wie Pani ze teraz kasjerka będzie musiała oddac z własnego portfela ta różnice? A wie Pani ze nie pierwsza sytuacja kiedy Biedronka oszukuje klientów? Wie Pani jest nas mało nie wyrabiamy się, ale sprzedamy Pani te lody ….
frytkizkeczupem - #biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierown...

źródło: comment_1639421619Gmmf3n9azOh4JnIGmvISh6.jpg

Pobierz
  • 52
@Paula_pi: @frytkizkeczupem: Lel, jak ja miałem podobną sytuację to mimo że ja #!$%@?łem bo nie zauważyłem, że promocja była do dnia poprzedniego (tylko etykietki nie ściągnęli) kasjerka normalnie mi różnicę oddała sama z siebie, mimo, że nawet nie oczekiwałem tego od nich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@frytkizkeczupem: @Paula_pi: @ofiaralosu: @kurcik777: to nie jest błąd. Dotyczy tylko i wyłącznie smaku słony karmel i opakowanie właśnie tego smaku kosztuje 6.49, dodatkowo drugie pudełko 50% tej kwoty. Sam sprawdzałem ceny na czytniku i inne smaki sa w regularnej cenie czyli 12.99. Pewnie op wziął inny smak i stąd zdziwienie i oczernianie Biedry. Fakt, zdarza im się walić w #!$%@? z cenami, ale nie w tym przypadku, więc