Wpis z mikrobloga

#biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierowniczka pyta czy chce kupić lody mówię ze owszem za cene jaka widniała przy lodowce, wie Pani ze teraz kasjerka będzie musiała oddac z własnego portfela ta różnice? A wie Pani ze nie pierwsza sytuacja kiedy Biedronka oszukuje klientów? Wie Pani jest nas mało nie wyrabiamy się, ale sprzedamy Pani te lody ….
Pobierz frytkizkeczupem - #biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierown...
źródło: comment_1639421619Gmmf3n9azOh4JnIGmvISh6.jpg
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frytkizkeczupem: to nie jest błąd. Dotyczy tylko i wyłącznie smaku słony karmel i opakowanie właśnie tego smaku kosztuje 6.49, dodatkowo drugie pudełko 50% tej kwoty. Sam sprawdzałem ceny na czytniku i inne smaki sa w regularnej cenie czyli 12.99. Pewnie op wziął inny smak i stąd zdziwienie i oczernianie Biedry. Fakt, zdarza im się walić w #!$%@? z cenami, ale nie w tym przypadku, więc bądźmy sprawiedliwi.

@dr_Acula:
Absurdalna obrona
@frytkizkeczupem: Bardzo nieładnie, że obciążają kasjerki za takie błędy. Myślałam, że po tych wszystkich aferach, traktują już je dobrze


@Paula_pi: to jest jakaś ściema, bo co ma kasjer do systemu komputerowego, który odczytuje kody. Jak już to przyczepią sie do osoby odpowiedzialnej za cenówki (czyli może tego kasjera, bo wiadomo, ze w Biedronce ludzie są od wszystkeigo)
@m0rgi: @frytkizkeczupem: ale to samo jest w przypadku mięs mielonych, gdzie mają kilka rodzajów dostępnych pod cenowka i trzeba iść do czytnika patrzeć, które ma cenę bazowa odpowiadającą tej z przeceny. W przypadku części mies, jajek, cukru czy mleka cenowka zazwyczaj wygląda tak, że nawet po jej przeczytaniu nie wiadomo co brać. Zamiast konkretnej nazwy/producenta są jakieś "MIESO MIELONE xxx", "Cukier POLSKI xxx", "Mleko UHT 3,2% XXX" gdzie XXX to
a "KASZ"? Kaszanka?


@brainac: Jprd, wystarczyło wbić w wyszukiwarkę "big milk kasz", żeby po kilku sekundach wiedzieć, że "kasz" to kasztanki.

Skąd mam po tym niby wiedzieć, że chodzi o słony karmel? Że mam się domyślić co oznacza jakiś skrót kasz/śm/car ?


@Herubin: Z internetu? Tak ciężko wyjąc smartfon z kieszeni i wbić markę lodów wraz z wybranym skrótem? Przy okazji: nie stawia się spacji przed znakiem zapytania.

Jesteście aż
Pobierz StaryWedrowiec - > a "KASZ"? Kaszanka?

@brainac: Jprd, wystarczyło wbić w wyszukiw...
źródło: comment_1639665485pKU7YYIZP3Z4Vub3Qmrnv7.jpg
@Herubin: Oczywiście, że rozsądne. Nie rozumiem traktowania prostych czynności jak grubych misji.

Chłopie, lata dziewięćdziesiąte minęły, a ty nadal nie umiesz korzystać z nowoczesnych technologii i robisz problem z prostych rzeczy.

Widzisz... Jedni potrafią korzystać z internetu i wiedzą, ze przed "bo" oraz "który" stawia się przecinek, a drudzy żyją w błędzie do śmierci.