Wpis z mikrobloga

#biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierowniczka pyta czy chce kupić lody mówię ze owszem za cene jaka widniała przy lodowce, wie Pani ze teraz kasjerka będzie musiała oddac z własnego portfela ta różnice? A wie Pani ze nie pierwsza sytuacja kiedy Biedronka oszukuje klientów? Wie Pani jest nas mało nie wyrabiamy się, ale sprzedamy Pani te lody ….
frytkizkeczupem - #biedronka cena przy lodowce 6.49 cena przy Kasie 12.99 zl, kierown...

źródło: comment_1639421619Gmmf3n9azOh4JnIGmvISh6.jpg

Pobierz
  • 52
@frytkizkeczupem: @kurcik777: Może być jak napisał kurcik, mogłaś wziąć 1L zamiast 0.9L. Ja tak prawie się naciąłem przy lodach Carte d'Or. Promocja była na 0.9L, ale na wszelki wypadek sprawdziłem cenę na czytniku obok. No i widzę - cena normalna, więc zapytałem się kasjerki o co chodzi, no to mówi że wziąłem 1L, a nie promocyjne 0.9L
wie Pani ze teraz kasjerka będzie musiała oddac z własnego portfela ta różnice?


@frytkizkeczupem: Kłamała, jeśli promocja jest niezdjęta po czasie to zwyczajnie różnica jest zwracana. Tu jest prawie 2x wyższa cena, więc rozumiem, ale pewnego razu przyszedł mi facet robić aferę o 39 groszy na nóżkach kurczaka i wydzierać się że już były kary od sądu i on będzie wnosił o kolejne. Czasem po prostu przegapi się, szczególnie gdy w
@frytkizkeczupem: @weezyxboss: zawsze sie oddaje roznie i zabiera cenowke do kasetki jakby roznica okazala sie duza, kasjer podpisuje dokument jesli ma powyzej 10zl manka, a ja wydawal bo byly zle ceny, to dolacza cenowke do kartki, gdzie podpisuje manko i zszywa do tego cene i jest wszystko git, a nawet jakby przypadkiem mial manko 50zl(raz na rok) to nic nie zrobia kasjerowki, premii w zaden sposob nie traci
Skąd mam po tym niby wiedzieć, że chodzi o słony karmel? Że mam się domyślić co oznacza jakiś skrót kasz/śm/car ?


@Herubin: Domyślić się, że to są skróty, jakich pełno. Podpowiem ci, że "trus" oznacza smak truskawkowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frytkizkeczupem pracownicy sklepu nie muszą nic płacić ze swojej kieszeni. Kierowniczka Ciebie okłamała i chyba nawet na kasie mają opcje zwróć różnice w cenie więc nawet manko na kasie nie wyjdzie jeśli zrobi to tak jak powinno być. Co do cenówek to sklepy mają audyty cenowe i za błędy nie dostają premii. Być może tak samo jest gdy wykażą błąd w cenie na kasie. ;)