Wpis z mikrobloga

#auto #kia #leasing
Bądź mną. Zamów samochód z salonu. Kia Ceed SW. Auto przyjeżdża w terminie. Dzwonią do mnie, Auto przyjechało lecz jest problem. Przyjechał Hatchback xD. W umowie i zleceniu jest zaznaczone, że wersja Kombi. Sprawa w toku. Szukają winnego i myślą co mi zaoferować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście nie próbują mi sprzedać tego auta, bo wiedzą, że potrzebuję dużego bagażnika. Plusujących zawołam jak sprawa się potoczy.
  • 75
  • 232
@MiloO94 Nie słuchaj innych, że sprzedali Twoje auto komuś innemu. Nie wiem kiedy takie rzeczy się robiło, ale chyba w czasach kiedy kupowało się duże fiaty. Pracowałem 6 lat w salonach i najprawdopodobniej osoba/handlowiec zamawiający auto w fabryce się pomyliła (nie jest to takie trudne). Jeżeli się dogadasz to maks co dostaniesz to opony zimowe/koła zimowe lub rekompenste tego pokroju.
Nie słuchaj innych, że sprzedali Twoje auto komuś innemu. Nie wiem kiedy takie rzeczy się robiło, ale chyba w czasach kiedy kupowało się duże fiaty. Pracowałem 6 lat w salonach i najprawdopodobniej osoba/handlowiec zamawiający auto w fabryce się pomyliła (nie jest to takie trudne). Jeżeli się dogadasz to maks co dostaniesz to opony zimowe/koła zimowe lub rekompenste tego pokroju.


@Emdowu: Kolego nie wiem czy doczytałeś, ale mirek @MiloO94 nie dostał VIN-u