Wpis z mikrobloga

#auto #kia #leasing
Bądź mną. Zamów samochód z salonu. Kia Ceed SW. Auto przyjeżdża w terminie. Dzwonią do mnie, Auto przyjechało lecz jest problem. Przyjechał Hatchback xD. W umowie i zleceniu jest zaznaczone, że wersja Kombi. Sprawa w toku. Szukają winnego i myślą co mi zaoferować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście nie próbują mi sprzedać tego auta, bo wiedzą, że potrzebuję dużego bagażnika. Plusujących zawołam jak sprawa się potoczy.
  • 75
  • Odpowiedz
@MiloO94: Tylko to niekoniecznie może być wina dealera. Marki same robią takie zamieszanie i przerzucają auta na inne „stocki” tam gdzie im się to bardziej opłaca. Aut brakuje, wolą sprzedać np. do Niemczech. Bardziej wierzę w tą opcje, niż w specjalne zagranie dealera.
  • Odpowiedz
@Emdowu: pomylić się w zamówieniu to de facto jak zrobić literówkę w tekście - żaden problem, jak pracowałem w Volvo to tylko dyrektor klepał zamówienia do systemu z naszych umów, by było jasne, kto jest odpowiedzialny. A z drugiej strony przy tym co dziś się dzieje na rynku aut nowych to każdy wałek jest możliwy. Ja czekam na moje zamówione od sierpnia i właśnie wczoraj musiałem zmienić z diesla na hybryde,
  • Odpowiedz
@MiloO94: Wołaj gdy coś sensownego się zdarzy ;) Też mam Ceeda, ale używkę kupioną niecały rok po pierwszej rejestracji więc jakoś mnie zaciekawiło.
  • Odpowiedz
Muszę się przejechać tam do salonu czy faktycznie im taki sam model przyszedł z tym samym wyposażeniem ale hatchback :D. Wtedy będzie wiadome czy kłamią czy serio im przyszedł nie ten model.


@MiloO94: i jak było?
  • Odpowiedz
@Emdowu: wakacje 2021 Skoda oct 4 1,5 TSI/150 Amb., zamówienie zrobiłem na samochód z placu po 1,5h handlowiec zadzwonił, że mój samochód został sprzedany komuś innemu. Następnego dnia byłem już w innym salonie i robiłem na to samo ale w innym kolorze który mnie lekko wk... Ogólnie to samochodów nie ma i w 2022 ceny będą dużo gorsze lub tragiczne
  • Odpowiedz