Wpis z mikrobloga

Moje zaburzenia snu są na etapie, gdzie jest bardzo bliski samobójstwa.

Trzeci dzień w tym roku jestem w pracy i trzeci śpię w pracy.

Ten stan się utrzymuje od kilku lat i ostatnio znowu uległ pogorszeniu.

Dotychczasowe próby leczenia nic nie dały.

Mój mózg nie jest w stanie funkcjonować.

Oferuję pieniądze dla kogoś, kto by mi pomógł jakoś realnie się pozbierać. Możecie pisać na PW.
#bezdechsenny #bezdech #bezsennosc #myslisamobojcze #depresja #bezradnosc #sluzbazdrowia #pomocy
  • 29
  • Odpowiedz
@blargotron: "Do tego dochodzą różne inne zaburzenia, typu opóźnione zasypianie (potrzebne leżenie kilka h w łóżku aby zasnąć, mimo uczucia zmęczenia), budzenie się w nocy, budzenie się przedwczesne rano bez możliwości kontynuacji snu." Higiena snu do ogarnięcia, godzinę przed snem odstaw wszelkie monitory, dodaj aktywność fizyczną w ciągu dnia i powinno w miarę złagodzić objawy bezsenności, niestety musisz się raczej nastawić że jest to choroba nieuleczalna na dzień dzisiejszy i tylko
  • Odpowiedz
@blargotron: Da radę nie jest to łatwe, ale wykonalne, ewentualnie poproś doktora o jakiś z-drug, aby cię podreperowało w parę dni, sam przez podobny etap przechodziłem i te 3-5 dni snu, znacznie pomogło z wszystkim ruszyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drakan8: Leki nasenne nie rozwiązują problemu, a poza tym te Z powinno się je brać doraźnie a ja musiałbym brać non-stop i brałem tak zopiklon lub zolpidem.
  • Odpowiedz