Wpis z mikrobloga

@LeftShift: już gotów byłem pomyśleć niesprawiedliwie, że znowu ktoś na garbach przegrywów się przejedzie, lecz najpierw wysłuchałem, i nic z tych rzeczy: piosenka jest przyjemna a tekst też. Dzięki.
  • Odpowiedz
@LeftShift, @phaedrus To był niepotrzebny, złośliwy żart, sorry. Wstyd mi za niego.
Z myślą o jakich odbiorcach powstała Wasza piosenka? Obserwujący tag #przegryw na wykopie to są dorośli ludzie, a jest zrobiona w tak prostym stylu, że przypomina piosenki dla przedszkolaków. A przedszkolakom raczej nie należy puszczać piosenek o przegrywach ;)
Zajrzałam na Wasz kanał i robiliście już wcześniej coś podobnego. Może idźcie w kierunku piosenek dla dzieci, skoro sprawia Wam
  • Odpowiedz
  • 1
@dinkum wow, no to kompletnie się nie
zrozumiałyśmy, w obie strony ()

To o przedszkolu odebrałam jak przytyk, bo o ile dzieci znajomych lubią mój kawałek o macierzyństwie, to jednak jest tam porcja satyry na porady teściowej, a tę zrozumieją dopiero, jak podrosną.
Muzycznie ja mocno tkwię w folku, aranże @phaedrus czerpią z klasyki Kabaretu Starszych Panów, i właśnie od osób, które pamiętają te klimaty, słyszymy słowa zachęty.
  • Odpowiedz