Wpis z mikrobloga

Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osiedle Reduta, najnowszy przykład polskiego postmodernizmu, urbanistycznego kunsztu w upychaniu jak największej liczby ludzi na jak najmniejszej powierzchni. Pogoda dość mroźna, dlatego mam nadzieję, że wszyscy w termosach mają ciepłą herbatę oraz kanapki do posilenia się. Spacer potrwa około półtorej godziny. W drogę!

#zlotawolnoscdeweloperska
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #pradnikczerwony
DerMirker - Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osi...

źródło: comment_16416240515Ee6z8Ba5xpR57RhXneElN.jpg

Pobierz
  • 226
@DerMirker: Śmiechłem mocno czytając :) Byłem tam kilka lat temu (jak w wielu innych miejscach Krakowa) oglądać okolice (przed zakupem mieszkania) ale zrezygnowałem bo też mnie odstraszyło wyglądem i efektem odczuwalnym. Lokalizacja też niezbyt ciekawa, lekkie zadupie Krakowa (tylko autobus). No ale niestety tak wygląda teraz co drugie osiedle nowe w Krakowie :(
@DerMirker: Przypomniało mi się jak kiedyś na takie osiedle podjechałem odebrać szafkę z OLX.
Najpierw pierwsza brama i cieć w budce. Brama wielka stalowa, niczym do zakładu karnego. Stoję samochodem przed nią, czekam, ale już widzę, że cieć nie zamierza jej otwierać. Gaszę auto i idę do ciecia poprosić o otwarcie. Musiałem podać blok, numer mieszkania i do kogo przyjechałem, w jakiej sprawie i na jak długo żeby łaskawie uznał, że
@DerMirker: Przejeżdżałem tam ze dwa razy w życiu. Za każdym razem brało mnie obrzydzenie. Pomijając odległości między blokami, to ta wąska ulica, to jest taki rak, jakich mało. Później się dziwić, że karetka nie może dojechać, albo straż. A niech będzie trzeba ewakuować z jakiegoś powodu mieszkańców. To będzie armagedon, do którego cegiełkę dołożą te kretyńskie ogrodzenia. No ale jak widać miastu nie przeszkadza. Najważniejsze, że deweloper mógł dzięki temu wybudować