Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
@witek027: No cóż, skoro teraz takie są priorytety to lepiej, żeby takie osoby były samotne i nie niszczyły dobrych mężczyzn.
Zresztą jak znam życie to i tak będzie nasza wina, że niektóre kobiety nie znalazły swojej miłości życia. Za mało się staramy :)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Żle, nie źle, ciężko powiedzieć. Po prostu masz takie oczekiwania i masz takie prawo. Tylko tak samo działa to w drugą stronę. Mężczyzna może mieć na przykład oczekiwania, że chciałby cichą i ciepłą niewiastę, która nie zwraca uwagi ile ma się w portfelu i jaki przedrostek przed imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: zarobki 5k i juz wlasnosciowe mieszkanie, hmm w tym sredniej klasy samochod mhm xD i wszystko ciezka praca. No wiesz jak masz 39 lat to spoko ale jak 31 to troche mi sie nie chve wierzyc przy takich zarobkach, ze osiagnelas to sama. A czy zle, oczekuj czego chcesz ale przynajmniej oczekujesz tego co masz wiec rozumiem. Mysle, ze kazdy ma prawo oczekiwac czego chce
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Jeśli obracasz się w towarzystwie w którym takich ludzi nie ma to nikogo nie znajdziesz, bo nikogo takiego tu nie ma. Dlatego mówią ci, abyś obniżyła wymagania.
Z drugiej strony 30-latek dobrze zarabiający przygrucha sobie jakąś ładną, dobrze rokującą dziewczynę młodszą od ciebie. Po co mu 30-latka dobrze zarabiająca? Do czego? Przecież on sam dobrze zarabia i pieniądze mu niepotrzebne. Szuka miłości - taka rzecz o której zapomniałaś.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: twoja hipergamia nie pozwoliłaby ci dopuscic kogoś o niższym statusie niż ty, jedyny wyjątek będzie wtedy gdy twój zegar biologiczny będzie tykał coraz szybciej więc pojawi się wybór czy brać beta bankomat czy iść w kierunku wyglądu i dynamiczności partnera. Znam też przypadki kobiet,które po prostu rezygnują bo żaden facet nie spełnia ich oczekiwań ani one nie chcą spełniać jego nawet jeżeli już dojdzie do próby związku
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley:
Masz fałszywe przekonanie o swoim statusie, co wytknął ci @porcupineG

mieszkanie i samochod bez kredytu? przy zarobkach 5k netto to raczej ciezko sie dorobic mieszkania bez kredytu i samochodu, albo masz na kredyt albo ktos ci je dal.


Szukasz kogoś bogatszego od siebie, ale w swojej głowie uważasz go za osobę równą sobie. Dlatego znajomi zwracają ci uwagę, że masz zbyt wysokie mniemanie o sobie. Nikt takiej kobiety nie szuka,
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Jaka lolita?

Ma całe życie, żeby się tego nauczyć. Wystarczy nie przeszkadzać, zachęcić, pomóc, zrobić to razem.
Słowo klucz - razem. Po to ludzie szukają partnera życiowego.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Pro tip: Nie szukaj faceta, który już coś ma, tylko takiego, który jest ambitny i się rozwija. Ja długo pracowałem za bardzo marne pieniądze, ale doświadczenie zdobyte w tych pracach, pozwoliło mi czterokrotnie powiększyć swoją wypłatę.

A wgl już ogólnikowo, szukaj faceta, przy którym się czujesz dobrze, z którym się dogadujesz, bo sytuacje w życiu są różne. Po tym jak się zaczęła pandemia to byłem 3 miechy bezrobotny i gdyby
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Łatwiej kogoś czegoś nauczyć, niż uświadomić go, że całe życie robi coś źle, dlatego młodsza kobieta jest lepsza, bo jest skłonna słuchac, uznać, że jednak może się myli.
  • Odpowiedz