Wpis z mikrobloga

@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Jest spoko, ale największy plus dużego ekranu to filmy np w samochodzie, czy to yt czy cda itd spoko, miesci się w kieszeni jeansów, warto dokupic szkło harowane, mimo że ma gorilla glass bo tego nie wymienisz no i oczywiście warto szkło na kamerę oraz etui upadkowe - pisze chaotycznie bo cosik oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Gorilla glass jest nie wymienne, gwarantuje jedynie dalsze działanie dotyku po upadku mimo rozbicia, lepiej założyć dodatkowe, to na pewno uchroni gorilla glass przed rysami bo porysuje się szkło wymienne, etui nawet takie przezroczyste z osłoną rogów zapewni, że podczas upadku będzie mniejsza szansa na uszkodzenie, ponieważ telefon zwykle leci na róg telefonu. Zauważyłeś już na pewno że tylna kamera jest "wypukła" - zastosowanie szkła z ramką nie zsunie Ci
@PajonkMondry: dzień dobry panie pajonk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja chciałem powiedzieć że telefon sprawuje się git, podoba się dla mnie, dzięki jeszcze raz za rady
Mam tylko jeszcze pytanie, czy u Ciebie też dźwięk z gniazda słuchawkowego jest tak niesamowicie cichy?
Generalnie poczytałem w internecie że trzeba zmienić region na szwajcarię bo to przez przepisy UE odnośnie głośności słuchawek (X D) i pomogło, ale tylko trochę,