Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu w Polsce prowadzona są akcje, które działają na zasadzie, ze dzwoni do Ciebie automat i zaprasza na spotkanie, w którym do odebrania za darmo jest pulsoksynometr, masażer itp. Program skierowany jest tylko do osób w wieku 40-80 lat. W rzeczywistości rzecz polega na tym, ze organizatorzy takich spotkań wybierają najbardziej nieogarnięta osobę z tłumu i wciskają jej zestawy garnków, odkurzaczy czy innych mat masujących za horendalne pieniądze typu 10 tysięcy złotych. Płatność rozbijają na raty. Jest to jawne oszustwo, ludzie Ci podają się za przedstawicieli firmy produkującej garnki o nazwie (w zależności od miasta) tycan, carrera itp (są to modele porshe xd) Strony www tych firm to krzak, nic tam się generalnie nie klei kupy.

Dość dobrze cały proceder pokazany jest na kanale Audyt Obywatelski, polecam zobaczyć.

Kilka dni temu dostałem taki telefon. Jutro (środa) organizowane jest takie spotkanie w Krakowie. Ja jutro przedzwonię jeszcze do tego hotelu z informacją czym zajmują się ludzie, którzy wynajęli od nich sale, ale wiem, ze to za pozno i całe wydarzenie tak czy siak się odbędzie.
I tutaj pytanie! Czy jest jakiś Mirek z #krakow w wieku powyżej 40 lat a najlepiej wyglądający maksymalnie staro, który chciałby tam ze mna jutro pójść? Ja z racji wyglądu i wieku nie zostane tam nawet wpuszczony.
Podałem zmienione imie i nazwisko i jestem normalnie na liście osób zapisanych na jutrzejsze scamerskie spotkanie.

Jak coś to spotkanie jest w środę (jutro) o 14:00 w hotelu salomon krakow przy ulicy podbrzezie 4.

#afera #audytobywatelski #audyt #krakow #scam #oszustwo #prawo
PrzemekLee - Od pewnego czasu w Polsce prowadzona są akcje, które działają na zasadzi...

źródło: comment_1643152247Dq4DVhTCSdoegKdnIm0SXF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Ja jutro przedzwonię jeszcze do tego hotelu z informacją czym zajmują się ludzie, którzy wynajęli od nich sale, ale wiem, ze to za pozno i całe wydarzenie tak czy siak się odbędzie.


@PrzemekLee: myślisz że oni nie wiedzą? xD
  • Odpowiedz