Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...

źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg

Pobierz
  • 251
@wolemyszki: no ciekawe jak to się rozłoży po tej fali tak realnie. Ja z żoną bez szczepień, ja dwa dni 38, dzień 37, żona prawie wogole bez objawów, teraz się nam odrywa (5dzień), jakby nie ta checa to trzebaby iść w poniedziałek do roboty, a tak to lezing i plażing
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolemyszki: no patrz. Ja nie jestem szczepiony tym cudem i co? Jeden dzień temperatura 39° C. I to tyle. Trochę jestem słaby, no bo jednak trochę organizm powalczył.
Mam 34 lata.
Moja rodzinka teraz choruje - przedział wiekowy o 1,5 roku do 70 - zero objawów. Nikt nie jest zaszczepiony.
Tak czy tak, zdrówka mireczku!
i nie daje ci do myślenia że po szczepieniach tak ciężko przechodzisz? U mnie żona dwie moderny i 39 gorączki pare dni teraz słaba leży. Ja bez szczepień katarek parę dni i raz zabójcze 37.2


@justice_league: A podczas wycierania tyłka to palec można złamać. Wyrzuć więc papier toaletowy z domu i włącz myślenie!
@wolemyszki: Dużo zdrowia, i powrotu do normalności. Ja po przebyciu ciężkiej postaci covida mam teraz problemy natury neurologicznej. Ta mgła mózgowa utrudnia życie bardzo. Jeśli ktoś tu by miał jakieś rady jak z tym walczyć to bym prosił, bo lekarz przepisał piracetam i jakoś średnio mi on pomaga.
i na tej podstawie zakładasz, że szczepieni przechodzą ciężej? tylko dlaczego nie pokrywa się to z obserwacjami lekarzy czy badaniami statystycznymi?


@megawatt: szczerze powiedziawszy to ja już w piździe mam tych wszystkich pseudo ekspertów i pseudo badania. Coraz więcej doniesień zaszczepionych ludzi jest o chorowaniu i to bynajmniej nie leciutko.

Szczepionki okazały się #!$%@? i trzeba zacząć głośno o tym mówić bo to jest niepoważne co się dzieje.

Natomiast dalej uważam,
Krupier - > i na tej podstawie zakładasz, że szczepieni przechodzą ciężej? tylko dlac...

źródło: comment_16434533413WpETKEoY3a9R7RnFn6MEY.jpg

Pobierz
Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu.


@wolemyszki: z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że wpasowujesz się w schemat ludzi, którzy po prostu zapomnieli jak się choruje.
Krupier - > Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębie...

źródło: comment_1643453457NwDQupDBQMH6FiUTjrF3oA.jpg

Pobierz