Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...

źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg

Pobierz
  • 251
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justice_league: u mnie to samo żona zaszczepiona i leży z gorączką i kaszle jakby miała zaraz wypluć płuca a ja nie jestem szczepiony i mam tylko katar, ból gardła i lekki kaszel. I powiedzcie że te szczepionki coś dają l.
@iErdo: i w tym Twoim fakehunterze jest założenie że szczepionka ZAPOBIEGA zachorowaniu na covid w 95% co wiemy że jest nieprawdą w przypadku delty czy omikrona. O tym piszą w badania które podlinkowałem, że o ile na początku pandemi jak szczepionka była skuteczna na dominujący wariant ADE nie było problemem tak w przypadku nowych mutacji już jest bo szczepienie nie chroni przed zakażeniem i nie neutralizują wirusa...
: i nie daje ci do myślenia że po szczepieniach tak ciężko przechodzisz? U mnie żona dwie moderny i 39 gorączki pare dni teraz słaba leży. Ja bez szczepień katarek parę dni i raz zabójcze 37.2


@justice_league: no to rzeczywiście daje do myślenia, chłopku roztropku xDDDD
@justice_league masz obecnie największą ilość zakażeń ever, a o 40% mniej hospitalizacji i prawie 50% mniej osób pod respiratorami w PL niż w poprzednich rzutach. Do tego masz dużo mniejsze obostrzenia niż wtedy.
To chyba najlepszy dowod na to, że szczepionki pomagają.

Do tego to ze Twoja żona ciezko przeszła Covid pomimo dwóch modern, może równie dobrze oznaczać ze jakby nie szczepionki to leżała by pod resporatorem w szpitalu.
@wolemyszki: ja mam teraz drugi raz. Pierwszy raz w grudniu 2020. Piekący ból gardła i nosa, katar, biegunka i znowu brak węchu i smaku. Koledzy, którzy teraz zachorowali - dwóch kuzynów. Jeden szczepiony dwie dawki (paszport covidowy ważny), drugi nie. Gardło, kaszel, katar, biegunka, dwa dni z łóżka wstać nie mogli - ból dosłownie wszystkiego. Widać na ich przykładzie, że szczepienie nic nie dało, bo objawy kuzynów identyczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolemyszki: to weź trzecią szczepionkę ale nie masz prawa nikogo do tego zmusić. Niektórzy przechodzą lekko, ty masz pecha. W sumie można ciebie nazwać błędem ewolucji skoro nie masz nawet 30 lat.
Ciekawi mnie jakie masz BMI i jak się prowadzisz, ale mam pewne podejrzenia co do twojego stanu zdrowia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wolemyszki

Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu,

Ja pamiętam.
Chorowałem na covid i już miałem podobne silne objawy z tą różnicą, że covid trzyma bardzo długo (przez kilka dobrych dni) i przez jeden dzień spadnie gorączka, żeby wróciła następnego dnia.