Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sumistrz5: Swego czasu pracowałem w Kanadzie z Ukraińcami, z jednym się dosyć zaprzyjaźniłem (pochodził z Dniepropetrowska). Kiedyś przy "pijackich" rozmowach mówił, że u nich dziewczyny najpierw celują ostro w bogatych i ustawionych typów, bo to zapewnia dobre życie ¯\_(ツ)_/¯, dopiero później biorą się za zwykłych chłopaczków z pod bloków.

Na obronę takiego podejścia, to tłumaczył mi, że u nich nie jest kolorowo i często "zwykły chłopak" oznacza typa, który nic nie
@Sumistrz5 ...prawda jest taka że spermiarze NIE NAUCZA SIE UKRAINSKIEGO...więc nie dogadają się...;)...a poważnie....każda ogarnięta Ukrainka będzie ciągła na zachód o ile nie będzie miała do czego wracać....
@Sumistrz5: Do wojny byłem rezydentem we Lwowie, więc coś mogę chyba powiedzieć.

Uroda: chyba nie różnią się szczególnie jakoś od rodzimych dziewczyn, ale że przywiązują więcej uwagi do tego jak wyglądają, to sprawiają wrażenie ładniejszych.

Kasa: na pewno ma znaczenie w kontekście tego jak będziesz się prezentować - tzn. prędzej Twój wzrok przyciągnie dziewczyna ubrana nienagannie w ciuchy które dobrze wyglądają i leżą, niż ta sama dziewczyna w ciuchach, które są
Możesz coś wiecej napisac o tych wyborach i zachowaniach?


@Sumistrz5: no to są takie detale typu, że chyba częściej boją się wychodzić poza ustalone wzorce, więc decyzje będą bardziej konserwatywne, albo kultura fotografowania się i wszystkiego dookoła, która nie wynika z tego, że wszystkie mają parcie na "insta", tylko robią dokłądnie to samo co ich rodzice i dziadkowie, chomikują takie zdjęcia skrzętnie w albumach, by na starość przynudzać trochę o pięknej
@Sumistrz5: Akurat znam bardzo dużo par Polsko Ukraińskich, prowadzę działalność w takim rejonie gdzie od lat Ukraińcy ściągają do prac sezonowych i często już tu zostają. W dużej mierze Ci goście nie mieli by szans za bardzo na podobnie wyglądającą Polkę xD Oczywiście nie wszyscy. Ale wszystkie Ukrainki bardzo dobrze się asymilują w naszym społeczeństwie, złego słowa nie mogę powiedzieć o większości mam dobre zdanie. Co innego o kolesiach którzy zjeżdżają
@Sumistrz5: zadaj sobie podstawowe pytanie - czy p0lka nie leci na kase?

Czy jakakolwiek kobieta nie leci na kase?

Przecież istnieją dwa rodzaje związku
1. Związek z pożądania - kobieta wtedy chce się ruchać bo jesteś ładny i masz fajne geny
2. Związek z rozsądku - każda kobieta NIEZALEŻNIE od narodowości patrzy na kase i twój status, bo chce wychowywać gówniaka za twoją kase i mieć wygodne życie, które w 80%
@Pozytywny_gosc: Co ty pieprzysz typie..... Na cholerę jej geny jak jesteś gołodupcem? Żadna baba ci nie da dupy w trwałym związku jeśli nie widzi w tobie perspektyw na dobre życie. Ty mylisz życie razem z casualowym #!$%@?. W praktyce, zostanie mężem, oznacza bycie kukiem, bo żadna baba nie weźmie alfy na męża, bo po co ma brac kogoś kto ma perspektywy by ją olać? Kobieta ceni bezpieczeństwo ponad wszystko, więc mężem
@haosek ale tak akurat jest na całym świecie więc nic odkrywczego, jakbym był babą to też bym wolał dzianego bolca i lekkie życie w dobrym standardzie niż robola fabrycznego