Wpis z mikrobloga

Mam 21 lat, pracuje od prawie 2, zarobki 4-4,7k
Nie chce mi się żyć w tym antyludzkim państwie jak widzę to wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba tylko się uwiesić na pasku od spodni…
A chciałem w przyszłości mieć swoje 4 kąty i rodzinę w nich…

#nieruchomosci #pieniadze #dom #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza #zarobki #zalesie #kredythipoteczny #kredyt #budowadomu #budujzwykopem #banki #ekonomia #gospodarka
Pobierz xydeN- - Mam 21 lat, pracuje od prawie 2, zarobki 4-4,7k 
Nie chce mi się żyć w tym ...
źródło: comment_1649780330VK9UUyDiv9ulJU0auCxFnL.jpg
  • 71
@xydeN- szkoda, trochę jesteś przyblokowany żeby więcej zarobić w tej firmie. Wiadomo jak jest na produkcji nie awansujesz zaraz i nie zaczniesz zarabiać 6 tys za 8h
@mat0707: wiadomo jakbym chciał to mogę sobie jeszcze na popołudniówkach zostać 4h dłużej tak,żeby zrobić 12h,ale to zależy od kierownika wtedy czy ci pozwoli tak zrobić, jak jest dużo pracy to nie ma z tym problemu
Im więcej natrzaskasz nadgodzin, tym więcej ci zabiorą premii,więc nie opłaca się za dużo ich robić
Jakbym zrobił na rannych zmianach 2 razy nadgodziny plus jedną nockę w niedzielę jak zaczynamy normalnie poniedziałkiem nocki plus
@xydeN- rozumiem. No niestety na produkcji trzeba spiąć dupe. Zarobisz tylko dobra kasę jak jesteś wytrzymały i lepszy od innych. Taki rynek pracy niestety