Wpis z mikrobloga

Mam 21 lat, pracuje od prawie 2, zarobki 4-4,7k
Nie chce mi się żyć w tym antyludzkim państwie jak widzę to wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba tylko się uwiesić na pasku od spodni…
A chciałem w przyszłości mieć swoje 4 kąty i rodzinę w nich…

#nieruchomosci #pieniadze #dom #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza #zarobki #zalesie #kredythipoteczny #kredyt #budowadomu #budujzwykopem #banki #ekonomia #gospodarka
Pobierz xydeN- - Mam 21 lat, pracuje od prawie 2, zarobki 4-4,7k 
Nie chce mi się żyć w tym ...
źródło: comment_1649780330VK9UUyDiv9ulJU0auCxFnL.jpg
  • 71
@xydeN- #!$%@? kredyt. Skoncentruj się rozwoju i bogaceniu. Jesteś bardzo młody więc wszystko przed tobą. Polska to nie koniec świata. Chciałbym być w twoim wieku mordo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xydeN-: Chłopie skoro w wieku 21 lat zarabiasz średnia krajowa to jak się postarasz to za kilka lat będziesz zarabiać 2 razy tyle. W Polsce podobno średnia długość kredytu to 30 lat a średnia długość spłaty kredytu to 13 lat. Nadpłacaj i wyjdzie Ci dużo mniej odsetek :)
@Nekyoo: @xydeN-: a jak nauczyliście się pracy w meblach i te wszystkie excele i vba?
Od razu przy przyjściu do pracy już wszystko wiedzieliście i pracowaliście? Na kursach? Na studiach? Mieliście zerową wiedzę i w pracy was nauczono wszystkiego? Jak to było?
ja przez wieloletnia depresję zawaliłem swoją karierę i pracuję 10 lat za minimalną... cały czas jak robak się czuję i nie mogę w ogóle uwierzyć, ze można w
@smallboobslover: studia mam z finansów, zajawke na excela i vba tam złapałem, bo jakieś szczątkowe nauczanie w tych kierunkach w ramach specjalizacji było. Ale wszystko w zasadzie to samodzielna nauka. Do korpo na start wystarczy ogarnąć dość dobrze angielski i excela - angielski to jeśli nie znasz to może być większy problem, bo jako tako płynny w mowie trzeba mieć. Zależnie od korpo/stanowiska/miasta. Ale jak się przyciśniesz to szybko się nauczysz
Ja mam własne mieszkanie, rodzinę a i tak odechciewa się żyć w tym antyludzkim państwie, ty masz o tyle lepiej że jeszcze masz czas uciekać, nie czekaj zanim będzie za późno.


@truth123456: i gdzie ma uciekać bez języka i bez niczego?
Nie ośmieszaj się