Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
@cebulkadeals ludzie jak tak chleją jak on zmieniają się i to bardzo, wydaje mi się, że przestają w pewnych aspektach życia logicznie myśleć i może dlatego szukał pieroga na boku. A może były inne powody. Świat się nie kończy, ziemia nadal się kręci, swoją żałobę trzeba przejść i powinno być dobrze. Najważniejsze to nie pielęgnować w sobie żalu i goryczy.
@cebulkadeals może warto to przegadać? Jakie ma teraz oczekiwania? Jak go kochasz i macie dzieciaki to będzie dramat , wiem że nie ma co go tłumaczyć i zachował się jak #!$%@? ostatni ale może warto dać sobie jeszcze szansę?
@Lardor

nigdy nie zrozumiem ludzi którzy wchodzą w związek i zabawiają się na boku z kimś innym ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Zwykle jest to brak jakiegoś elementu... Osoba z którą się jest zaspokaja 90% potrzeb a kochanka te brakujące 10 i zwykle chodzi o seks lub brak otwartości na rozmowę o problemach faceta.

A później o boże jak to się stało...

Jakbyś miał gwarancję że masz 3 daniowy
@cebulkadeals nie do ciebie się odzywam po co się wcinasz?

Mówię że czegoś mu brakowało.

Pewnie ceni większość twoich cech, jako matkę, partnerkę itd ale w waszym związku brakowało otwartości. Sama mówisz że on problemy dusi w sobie. Nie dzieje się to bez przyczyny i widocznie znalazł kogoś przy kim nie musi już problemów dusić w sobie, znalazł taki własny zawór bezpieczeństwa żeby wyrzucić z siebie nadmiar emocji. To nie zmienia faktu
właśnie poniżam się i piszę do niego ಥ_ಥ


@cebulkadeals: jebnij się w łeb dziewczyno. Masz być zimna i oschła jak najgorszy #!$%@?. Kontakt z mężem w sprawie dzieci ograniczony do minimum, bez zbędnego rozpisywania się. Zadbaj o siebie, zajmij się swoimi pasjami, odbuduj relacje ze znajomymi. Nic tak nie koi złamanego serduszka jak widok żalu u byłego partnera z powodu rozstania.