Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
@cebulkadeals: Rozumiem. To jest bardzo ciężkie, straciłaś zaufanie do kogoś komu ufałaś bardziej niż sobie, a wiesz dlaczego? Odpowiedź jest przed przecinkiem. Jak bardzo jesteś od niego zależna finansowo? Jak myślisz jak bardzo on może chcieć „puścić cię z torbami”? Ile dowodów zabrałaś na tę zdradę? Zacznij powoli o tym myśleć, może wtedy skupisz się na działaniu niż na cierpieniu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że może być na to za wcześnie
@Sprus: nie ma ludzi, ktorzy zaspokoja 100% twoich potrzeb - od tego sa inni ludzie, przyjaciele, rodzina itd. partner nie ma byc twoim calym swiatem, ani zadnym idealem bo idealy nie istnieja. Kazdy ma gorszy dzien. Kazdy popelnia bledy. W tych zwiazkach niczego nie brakuje, po po prostu wjezdza rutyna, ludziom brakuje emocji - czasem po kalkulacji po prostu im wychodzi, ze nowy partner jest lepszy dla nich niz obecny (albo
@cebulkadeals: Pisałaś, że masz super starszego syna (Ma 15 lat, tak?) który cię wspiera. Także spójrz. Udało ci się obdarzyć miłością chłopca, który cię szanuje. Nie każdej matce to się udaje. Wielu mężczyzn nie szanuje swoich matek, obwinia je za całe zło, które dzieje się w rodzinie. A on tego nie robi. Piszesz, że cię wspiera. Czyli wychowałaś super mężczyznę. To naprawdę bardzo dużo i to znaczy, że skoro ci się