Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: Z perspektywy czasu (odległego już) uważam, że matura jest jednym z najważniejszych momentów w życiu a już na pewno nie ma porównania do jakiegoś gownoegzaminu na polibudzie co op stara się robić. Znam wiele przypadków, gdzie matura zmieniała ludziom plany i lądowali nie tam gdzie chcieli.
@nie_jem_grzybow: porównanie slabe ale tez twierdzenie ze matura jest kluczowa to bez przrsady.
Matura zmienila im plany bo zwyczajnie sie nie nadawali do tego do czego dazyli. Nie kazdy zostanie tym kim sobie wymarzyl.
Bo gdyby jednak ogarniali temat to poprawic mozna latwo a i bez konkretnego wyniku mozna osiagnac to co sie chce w pozniejszej fazie 'kariery'.

Gdyby tak na mature patrzec to zwyczajnie kazdy wybor od malego decyduje co
@Leithain: ja mialem z roszerzonej 36% ale to z powodu tego ze zj**lem po calosci i myslalem ze sobie poprawie a tez analize zdalem nawet bylem zwolniony z egzaminu, ale przed studiami sie sam uczylem anala, chodzi mi glownie o to ze to co na studiach jest to calkiem co innego niz w liceum
nawet nie mają pojęcia, że potem na studiach każde kolokwium jest jak matura x10


@pablito1988: przecież to jest #!$%@?. Od matury, tego zasranego egzaminu zależy gdzie się dostaniesz na studia - przy tych najlepszych kierunkach to czasem kilka punktów może ci zabraknąć. A jak się już dostaneisz to jest przecież wyjebka, bo nawet jak coś nei zdasz (szczególnie jak przejdziesz 'sito' pierwszego roku) to można brać warunki, można powtórzyć rok itd.
na studiach każde kolokwium jest jak matura x10


@pablito1988: Dla mnie tak nie było. Maturą się stresowałem, było dużo materiału, nie było możliwości poprawy bez zawalenia roku (na mój kierunek bym musiał poczekać kolejny rok, nie było rekrutacji we wrześniu). A na studiach było wiele takich egzaminow, co bym mogł przyjsc nawalony i bym zdał
Jeszcze śmieszniej, że nawet nie mają pojęcia, że potem na studiach każde kolokwium jest jak matura x10


@pablito1988: Kto wymyślił te zupełnie nieprawdziwą złotą myśl która jest ciągle bezrefleksyjnie powtarzana? XD

Kolos lub egzamin: 2 lub 3 terminy, jak nie zdasz żadnego z nich bierzesz warunek i lecisz z koksem dalej.

Matura: Złe napisanie nie pozwoli Ci iść przez rok na studia lub pozwoli iść na #!$%@?.