Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi #prawo #krajzdykty
#!$%@? to jest śmiech na sali.
Wróciliśmy z żoną z emigracji, kupiliśmy mieszkanie za gotówkę z rynku wtórnego.
Mieszkamy tam 8 lat z dwójką dzieci 6 i 3 lata.

Sąsiedzi pod nami okazali się totalnymi #!$%@? patusami
Ojciec alkoholik
Matka alkoholiczka
+ 3 synów dorosłych patusów, alkoholików, ćpunów.

dzień w dzień imprezy, sranie, rzyganie, palenie na klatce.
Setki interwencji, pism do spółdzielni, nagrań jak się zachowują
I #!$%@? nic.

Pewnego wieczoru idę do boku ze śmieciami, wywalić śmieci - taka wiata, zamykana na klucz - z monitoringiem w środku (czy ludzie segregują śmieci)
A nasza sąsiadka alkoholiczka leży obok śmietnika.
W sumie miałem to w dupie, bo to był codzienny widok, że jest albo #!$%@? albo grzebie w śmieciach.

Wywaliłem śmieci i wróciłem do mieszkania.
Jak się okazało z nagrań monitoringu babka grzebała w koszu, przewróciła się i uderzyła głową o kostkę.
Najlepsze, w całej sytuacji jest to że zrobiła to jakieś 5 minut przed moim przyjściem i widać że się rusza - więc były szansę ją URATOWAĆ.

No i #!$%@? prawdopodobnie zostanę skazany wyrokiem za nieudzielenie pomocy CZŁOWIEKOWI.
#!$%@? CZŁOWIEKOWI.

Jak zapytałem sędziny jakby zareagowała na tą panią, jakby jej tak 8 lat uprzykrzali życie.
Na pewno by jej pani robiła resuscytacje tam, jak ta wariatka wiecznie zarzygana leżała na klatce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62742613e21a371902cab5b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 71
@okcydencik sędzina to żona sędziego (obecnie znaczenie nieużywane i przestarzałe) lub kobieta wykonująca zawód sędzi - rada języka polskiego w swej opinii z 2005 czy jeszcze starszym komentarzu do słownika języka polskiego PWN uznaje się to słowo za normalne choć potoczne. Dopiero teraz ludzie szukają cholera wie jakiego spisku i sztucznego tworzenia nowomowy w normalnych, funkcjonujących od dawna słowach.
https://rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1010:sdzia-sdzina&catid=44&Itemid=58

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/sedzia-i-sedzina;2554.html
@AnonimoweMirkoWyznania współczuję. Miałem do czynienia z podobną patusiarnią i pewnie też bym olał. Szczególnie, że oni wiecznie piją do zgonu, po czym reaktywują się. Do tego jak się wywrócą, to mają gumowe kości od wódki, więc nic im nie jest. To jakiś wyjątek od tej reguły.
No i #!$%@? prawdopodobnie zostanę skazany wyrokiem za nieudzielenie pomocy CZŁOWIEKOWI.


@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz, że próbowałeś 8 lat pomóc i to wina policji, która nic nie zrobiła z tymi ludźmi, a gdybyś ty ich na siłę ogarnął to byś siedział za używanie przemocy ¯\_(ツ)_/¯

Sędzina, która będzie decydować o twoim losie ma pewnie niższe IQ od twojego, nie było jej tam i #!$%@? wie, ale o twoim losie będzie decydować jej widzimisię
bait xD już to widzę jak sprawdzają monitoring i szukają kto nie pomógł xD


@tofian: bardziej sprawdzali monitoring żeby wiedzieć co się stało i wyszło przy okayze ktoś nie udzielił pomocy.