Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi #prawo #krajzdykty
#!$%@? to jest śmiech na sali.
Wróciliśmy z żoną z emigracji, kupiliśmy mieszkanie za gotówkę z rynku wtórnego.
Mieszkamy tam 8 lat z dwójką dzieci 6 i 3 lata.

Sąsiedzi pod nami okazali się totalnymi #!$%@? patusami
Ojciec alkoholik
Matka alkoholiczka
+ 3 synów dorosłych patusów, alkoholików, ćpunów.

dzień w dzień imprezy, sranie, rzyganie, palenie na klatce.
Setki interwencji, pism do spółdzielni, nagrań jak się zachowują
I #!$%@? nic.

Pewnego wieczoru idę do boku ze śmieciami, wywalić śmieci - taka wiata, zamykana na klucz - z monitoringiem w środku (czy ludzie segregują śmieci)
A nasza sąsiadka alkoholiczka leży obok śmietnika.
W sumie miałem to w dupie, bo to był codzienny widok, że jest albo #!$%@? albo grzebie w śmieciach.

Wywaliłem śmieci i wróciłem do mieszkania.
Jak się okazało z nagrań monitoringu babka grzebała w koszu, przewróciła się i uderzyła głową o kostkę.
Najlepsze, w całej sytuacji jest to że zrobiła to jakieś 5 minut przed moim przyjściem i widać że się rusza - więc były szansę ją URATOWAĆ.

No i #!$%@? prawdopodobnie zostanę skazany wyrokiem za nieudzielenie pomocy CZŁOWIEKOWI.
#!$%@? CZŁOWIEKOWI.

Jak zapytałem sędziny jakby zareagowała na tą panią, jakby jej tak 8 lat uprzykrzali życie.
Na pewno by jej pani robiła resuscytacje tam, jak ta wariatka wiecznie zarzygana leżała na klatce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62742613e21a371902cab5b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: Linia obrony, że ktoś ci uprzykrza życie, więc ty nic nie zrobiłeś jest słaba i mam nadzieję, że piszesz tak z powodu emocji, a nie opisujesz tutaj fakty. Nie jestem papugą, ale ogólnie jeżeli myślałeś, że spała itp to już lepiej. Do tego nie wiem jak alko jest liczone obecnie, ale teoretycznie jeżeli byłeś nietrzeźwy to nie masz prawa udzielać pomocy (dalej musisz zawiadomić służby).
No i #!$%@? prawdopodobnie zostanę skazany wyrokiem za nieudzielenie pomocy CZŁOWIEKOWI.

#!$%@? CZŁOWIEKOWI.


Jak zapytałem sędziny jakby zareagowała na tą panią, jakby jej tak 8 lat uprzykrzali życie.

Na pewno by jej pani robiła resuscytacje tam, jak ta wariatka wiecznie zarzygana leżała na klatce.


@AnonimoweMirkoWyznania: No i bardzo dobrze, że wyłapiesz wyrok.

Psim obowiązkiem w takim wypadku jest telefon na 112 i czekanie na przyjazd karetki. Nikt nie każe lecieć w
No i bardzo dobrze, że wyłapiesz wyrok.


@Filipterka25: To. Nie wiem kim trzeba być żeby zobaczyć człowieka leżącego bez ruchu w takim miejscu i nawet nie zadzwonić na 112.

Poza tym OP tu kładzie nacisk na to, że ta kobieta robiła mu problem, więc jej nie pomógł. Nie pisze wcale że myślał że spała, tylko cały czas podkreśla jak bardzo ona jest patusem i śmieciem i przez takiego kogoś ON! Człowiek
@AnonimoweMirkoWyznania: widać na nagraniu, że ewidentnie patrzysz w jej stronę i stwierdzasz, że może być problem? Najlepiej byłoby iść w stronę, że w ogóle jej tam nie zauważyłeś, było późno, ciemno, ty zmęczony i niewyspany bo małe dzieci i WIECZNE IMPREZY I BURDY U SĄSIADÓW NA DOLE przez co ledwo byłeś w stanie funkcjonować, jak masz jakieś kopie pism do Spółdzielni itd to pokazujesz na uzasadnienie że byli bardzo uciążliwi co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: sorry ale masz jako obywatel tego kraju sprawdzić czy dana osoba żyje, jest przytomna czy co, jeśli potrzebuje pomocy należy wskazać palcem osobę która będzie odpowiedzialna za powiadomienie służb ratunkowych, a ty sam przystępujesz do pomocy osobie potrzebującej. Jako obywatel jesteś zwolniony z obowiązku wyłączania powietrza metodą "usta, usta" ale nie zwalnia ciebie z uciskania klatki piersiowej w celu przywrócenia krążenia.

Proszę pomyśl czy jeśli byłbyś ubrany jak wieśniak, jebnął
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze współczuje. Pracuje również na izbie przyjęć i mamy takich recydywistów co za każdym razem pijany do nieprzytomności, z rozbitą głową, robisz TK bo wywiadu nie idzie zebrać, łatasz skórę, lejesz kroplówki, przetrzezwieje to zawsze abo awantura albo ucieczka.