Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy:
xDD
polecam wejść na profil tej p0lki i zobaczyć jaki reprezentuje stereotypowy obraz maDki-p0lki, począwszy od bękartów produkowanych taśmowo co 9 miesięcy wyłącznie z pobudek finansowych w postaci 500 plus, zaciągnięty kredyt bez czytania umowy, kartoflana twarz, liczne roszczenia do obcych ludzi, bo ona jest wielką MADKĄ i każdy ma skakać wokół niej i wisienka na torcie - jakiś cucold z zakolami, który robi za towarzysza jej wspaniałej, aczkolwiek nic
zloty_wkret - @xdrcftvgy: 
xDD
polecam wejść na profil tej p0lki i zobaczyć jaki re...

źródło: comment_1651825324lTbK4fJ2JOiKFHd9AXeBFS.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fff112: mnie zastanawia dokąd to zmierza, czy rząd jest gotowy na niekontrolowany krach na rynku nieruchomości czy wszelkimi siłami, oczywiście kosztem reszty obywateli, będa ratować kredytobiorców

@xdrcftvgy: przecież to oczywiste, że ta druga opcja. Jedyna nadzieja w tym, że #!$%@?ą również to.

Tak przy okazji, przecież to nie jest przypadek, że jesteśmy gdzie jesteśmy. Polecam hasło: Nowoczesna Teoria Monetarna.
Czyli rząd finansuje rozdawnictwo z dodruku, a inflację stara się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xdrcftvgy a ja się pytam dlaczego w strefie euro lub w wielkiej brytanii, pomimo podobnej inflacji, stopy procentowe są na poziomie 1 proc i 0 proc?

@pendu1um: tam ta "podobna" inflacja jest na poziomie około połowy tego co mamy w Polsce.
Być może czekają aż #!$%@? do takiego poziomu jak u nas nim zaczną bardziej radykalnie podnosić stopy.

Czemu? Trudno znaleźć wspólny mianownik takiej niegospodarnej polityki prowadzonej w wielu państwach jednocześnie
@lab_rat: Jest stałe oprocentowanie kredytu. Rezygnujesz na 5 lat z wiboru+marża, dostajesz stały procent+marża. Jedynie wypowiedzenie umowy coś takiego anuluje, ale nawet jak nie placisz rat czy sie spozniasz to sądy nie przyznają bankowi racji co do zasadności wypowiedzenia. Skąd ty bierzesz takie bzdury? Nawet mając kredyt możesz zrezygnować z wiboru i przejść na stałe.
@Pwado: Nawet mając kredyt możesz przejść od jakiegoś czasu na stałe+marża zamiast wibor+marża. Ja w 2020 mogłem wziąć stałe w pko bp więc jak nie ma czegoś takiego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xdrcftvgy: no nie wiem, ale domyslam sie ze ludzie przestana sie dokladac do tego burdelu - jak mam kogos ratowac, kto ma wiecej niz 18 lat i podjal swiadoma decyzje

Świadomość w tej decyzji dotyczy czegoś innego. Mianowicie realizacji potrzeby własnego domu i dachu nad głową.
Ludzie realizują tą potrzebę w sposób jaki jest możliwy. A możliwy sposób był jaki był. Kiedyś z frankiem, teraz ze zmiennym oprocentowaniem przy zerowej stopie.