Wpis z mikrobloga

  • 0
@Lonesome_road aha xD to zmienne co pół roku też mogę sobie zacząć nazywać stałym na pół roku? XD

@KochanekAdmina a nie dociera do ciebie że brak obowiązkowego do spłaty kapitału w racie nie oznacza zaprzestania spłacania kapitału? XD możesz sobie spłacić miesięcznie nawet więcej niż odsetek,jeśli Cie stać.
  • Odpowiedz
  • 3
@fff112: kekw no ta, za darmo to uczciwa cena. Wg Ciebie 1 000 000 za 350 000 to uczciwość? Nie wydaje mi się.


@nickznaleziony w 30 lat? Uczciwa cena. Czułbyś się oszukany biorąc w 92 roku kredyt na 70 tys, spalając 210 tys do dziś i mając teraz mieszkanie w Warszawie warte 700 tys kupione za 210 tys łącznie z kosztami kredytu? Bo ja nie.

Myśl o tym jak o trzydziestu
  • Odpowiedz
a nie dociera do ciebie że brak obowiązkowego do spłaty kapitału w racie nie oznacza zaprzestania spłacania kapitału? XD możesz sobie spłacić miesięcznie nawet więcej niż odsetek,jeśli Cie stać.


@oslet: Wiadomo mordo, teraz to każdego kredyciarza stać żeby nadpłacać tysiące kapitału xD To nie wiem skąd ten kwik skoro jest super xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oslet: nazywaj sobie jak chcesz. Bawią mnie te jęki "łee, ale na zachodzie to majo prawdziwe stałe, u nas nie ma stałych". No i co z tego? Trzeba korzystać z tego co jest. Za niecałe 5 lat będę miał kredyt z głowy, ewentualnie jakąś końcówkę do spłacenia, a płaczki z mirko będą dalej płakać, że na zmiennych nie jest kolorowo i dajcie im stałe na 50 lat.
  • Odpowiedz
@piotre-gie: no patrz, a mi we wrześniu 2021 przy referencyjnej 0,1% dali stałe oprocentowanie na 1,7%, może stąd bierzemy swoje teorie?


@Lonesome_road: Hipoteka z oprocentowanym stałym 1.7%? Coś kręcisz kolego xD

Dla kredytów ze zmiennym oprocentowaniem marża banków na początku 2021 wynosiła ~2% (1.9% to była już niezła oferta), do tego doliczamy WIBOR - wtedy chyba 0.21%.

Kredyty ze stałym oprocentowaniem zaczynały się, o ile dobrze pamiętam, od 3.xx%, a
  • Odpowiedz
  • 1
@KochanekAdmina no tak, bo każdy z kredytem to taki co brał pod korek i każdy teraz kwiczy xD że aż ten kwik trzeba sobie wynajdować na fejsie u jakiejś karyny, bo póki co za wiele go nie ma.
  • Odpowiedz
@fff112: No wszystko super, ale nie wszyscy biorą kredyty na 5 lat XD

Czyli typowo, patrzysz tylko pod siebie ale 80 procent (procent wzięty z dupy ale prawdopodobny) społeczeństwa nie stać na utrzymanie 5 albo nawet 10 letniego kredytu. Jeszcze napisz że mogli tak brać kredyty żeby zdążyć ze spłatą przed podniesieniem stóp XDD
  • Odpowiedz
Widziałem to...zauważ ilu matołów co nie chcieli pół procent na stałą dołożyć teraz płacze, że chcą składać jakieś wnioski zbiorowe...oni by chcieli kasę za darmo żeby w rynek szła i podnosiła inflację. Idioci.


@fff112: jak bralem kredyt to zaden bank nie zaoferowal mi stalych stop procentowych
  • Odpowiedz