Wpis z mikrobloga

Hej, moja koleżanka do której zarywam (21l) ma niedługo urodziny. Chciałbym się Was doradzić co jej kupić, jest wielką fanką książek fantasy (głównie Sandersona), lubi także kwiaty i ogrodnictwo. Nie chce, żeby ten prezent był zbyt oficjalny, ale jednocześnie bardziej spersonalizowany niż gift card do empika. Wszyskie książki swojego ulubionego autora już przeczytała więc o ile nie ma jakiejś edycji specjalnej czy coś to też odpada. Budżet myśle że do 200 zł, choć lepiej by było jak najmniej bo na nadmiar hajsu nie narzekam xD O czym marzycie #rozowepaski ?

#ksiazki #fantastyka #zwiazki #prezent #pytanie
  • 10
@solo_living_yolo: wpadłem na to, ale mysłałem, że dostane przynajmniej jakąś sugestie co do książki, bo jedyne książki fantasy z jakim się spotkałem w swoim życiu to "droga królów" którą aktualnie czytam. Zresztą jakimś innym dobrym pomysłem też nie pogardzę, książka to dość sztampowy prezent.
@Niepiotr: Ja marzę o własnym mieszkaniu, lekkiej pracy zdalnej za 20k, fajnym kochającym mnie mężu, który mnie nie będzie zdradzał i będzie mnie szanował i aby zdrówko mi dopisywało, to takie minimum ()