Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boltzman: produkowane są, ale bardziej opłaca im się sprzedawać automaty choćby w strefie euro. Złotówka jaka jest każdy widzi, jeśli czas oczekiwania na automat to 10 miesięcy, to w tym czasie cena samochodu w złotówkach może zmienić się nawet o kilkanaście tysięcy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pro_ceed_GT: a to mało było takich historii z markami premium w ostatnich miesiącach? "Może pan nie rezygnować, ale samochód przyjdzie pół roku później", "Może pan nie rezygnować, ale samochód przyjdzie bez podgrzewanych lusterek" itd. Wzięli za dużo zamówień i teraz kombinują jak wyjść z twarzą.
@boltzman: ja czekam na info z salonu, ale dziwna sprawa tym bardziej, że ludzie na forum Kia pisali, że można w Niemczech spokojnie zamówić te samochody z terminem realizacji o połowę krótszym niż w Polsce. Czy to prawda nie wiem.
@pro_ceed_GT: hehehe, jeśli to prawda to wiemy w co grają. Mi powiedział koles z salonu że fabryka części automatów w odessie nie wysyła części. Ale auto zamówiłem już po rozpoczęciu wojny więc chyba byli świadomi tego co się dzieje. Ja nie wyślę tego anulowania. Niech samo to zrobią heh.
@pro_ceed_GT: Od ziomeczka co pracuje w KIA dostali info od centrali która poinformowała dealerów o braku dostępności samochodów w wersji N, oraz modeli skonfigurowanych z silnikami turbo i skrzynią DCT. Można zamówić biedawersję w manualu czas oczekiwania ponad pół roku. W Niemczech można zamówić ale ceny skoczyły ostro a czas oczekiwania na Nkę to nawet rok... Jesteśmy 3 świat. W BMW bieda wersja 4-6 miesięcy Większy wypas to rok lub loteria.