Wpis z mikrobloga

#samochody
#kia #pytanie

Hej.
Dzisiaj dzwonili do mnie z salonu z informacją, że kia anulowała w Polsce zamówienia na samochody z automatyczną skrzynią.
Również dzisiaj, w osobnej korespondencji, bank powiedział że samochód zostanie dostarczony wcześniej niż planowano.

Ktoś coś wie na temat anulowanych zamówień kia?
  • 67
  • Odpowiedz
@rock-man: Na grupach fb i można wyczytać ze nie wszystkim anulowali. Niektórzy nadal maja zamówienia w realizacji. Są to zwłaszcza osoby które zamawiały w marcu po wyższych cenach. Anulowane zostały głównie stare zamówienia sprzed podwyżek. Proponuje tez zobaczyć ile kosztują analogiczne egzemplarze np w Niemczech to zrozumiecie dlaczego KIA anulowała zamówienia w PL
  • Odpowiedz
@pro_ceed_GT: to jest najgorsze, że anulowali i mówią, żeby zamawiać manuale po aktualnych cenach zamiast dać możliwość zamówienia dowolnego modelu w cenie która wtedy obowiązywała. To właśnie świadczy o nieczystym zagraniu KIA.
  • Odpowiedz
@kogi: niestety, ale ja zamawiałem w marcu po wyższych cenach i mi anulowali. Rozmawiałem z moim deslwrem anulowali wszystkie zamówienia z rodziny ceed niebma i nie będzie już tej skrzyni i tego silnika w sprzedaży tak mi powiedziadealer.
  • Odpowiedz
@pro_ceed_GT: kłamał, bo na zachodzie wciąż można zamawiać 7DCT i zamówienia są realizowane. Tylko tam ceny sporo wyższe niż u nas. Nie zdziwiłbym się gdyby za miesiąc wróciły do oferty po cenie 20k+
  • Odpowiedz
@boltzman: ja wiem, że jest, ale czy te zamówienia są realizowane. Mi soę ciężko do tego ustosunkować rozmawiałem z dwoma salona i w obu mi powiedzieli, że proc q tych konfiguracjach już nie będą produkowane i tocjest stanowisko centrali czy tak będzie czy nienpokaże czas, a ja potrzebuje kuoić samochód więc pewnie ruszę do konkurencji
  • Odpowiedz
@boltzman: to i dla salonów nie jest wesoła sytuacja bo oni ze sprzedaży żyją, jak musieli w maju anulować po 200-300 zamówień to na pewno nie jest dla nich korzystna sytuacja. No tu KIA powinna wkroczyć i coś zaproponować w ramach rekompensaty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomiliDzonsWSciganym: ja dzisiaj rozmawiałem z moim sprzedawcą z euro kasu i twierdził, że nic oficjalnie nie wie i słyszał tylko jakieś plotki. Ciekawe czy ściemniał, czy jeszcze do nich nie dotarło
  • Odpowiedz