Wpis z mikrobloga

@TomiliDzonsWSciganym: Ja już dziś zacząłem szukać alternatyqy, ale niestety wszystkie samochody podrożały więc w stosunku do początku roku trzeba się liczyć co najmniej z wydatkiem większym o 20 tyś. Ja to bym spokojnie rok poczekał na tego proceeda o ile bym miał pewność że go w ogóle wyprodukują.

Na forum Xceeda ludzie się żalą, że poanulowali zamówienia z listopada i grudnia zeszłego roku. Jedyna nadzieja jaka się tli we mnie to
@boltzman: Ok, potwierdzam miałem rozmowę z dealerem i anulowali moje zamówienie :( #!$%@? trochę bo bym mógł coś innego zamówić. Podobno wszystkie GT Ceed i Proceed wyleciały. Pewnie też 1.6T-GDI Xceedy poszły. KIA ma mi przedstawić jakąś ofertę alternatywną, zobaczymy co to będzie.
@boltzman: miałem rozmowę z dealerem. Anulują wszystkie automaty (w tym mój), niezależnie od modelu, będą proponować manuale w ich miejsce, po obecnej cenie ale utrzymane rabaty. Zamówienia będą miały priorytet przed normalnie zamówionymi manualami z tego okresu
@amam: Zapytałem dealera czy wszystkie automaty są wycofane. Powiedział, że tak. Wymienił wszystkie możliwe modele począwszy od Procka kończąc na Picanto, mówiąc że w każdym automat będzie anulowany.
@Qtafix: Ja to nawet bez jakiegokolwiek rabatu zamawiałem (cena katalogowa jak na stronie). Jak mi zaproponują manual w cenie obecniej to śmiech na sali. Ktoś wie jak z prawnego punktu widzenia? Mogą tak odmówić i tyle? Mogłem zamówić inne auto, teraz w tych cenach to nie jest możliwe :(
@kogi: @boltzman: widzę trochę sprzeczne informacje, jedni mówią o anulowaniu wszystkich aut z automatami, inni, że tylko część. Jak jest naprawdę? Wszystkie czy część? Jeżeli część, to od czego to zależy?