Wpis z mikrobloga

"Haha i co przegrywy wiedziałem że ten wasz cały blackpill to bzdura! Sparowało mnie dziś z fajną laską choć mam 170cm i niewyjściową mordę, hahah i co teraz czyje na wierzchu? Żeby zrobić na niej wrażenie zabieram ją do restauracji z gwiazdkami Michelin, oczywiście ja płacę za wszystko a ona niech zamawia do woli niech widzi że mam gest, zresztą to inwestycja w dłuższą relację" ( ͡º ͜ʖ͡º)
#blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #heheszki #przegryw #redpill
Niski_Manlet - "Haha i co przegrywy wiedziałem że ten wasz cały blackpill to bzdura! ...
  • 65
  • Odpowiedz
A byłeś kiedyś na randce, gdzie laska ci kupuje jedzenie, stawia drinki i stara się zabawiać


@Feniks_Alfa: mordo zdziwię cię ale tak, raz xD szczerze mówiąc aż czułem się nieswojo bo dziewczyna wokół mnie skakała na tyle, że miałem wrażenie że zaraz mi się oświadczy xD
Raz spotkałem się z laską z tindera, poszliśmy do kina, podchodzimy po jedzonko, ja sobie wziąłem popkorn i mówię "teraz ty" z myślą żeby sobie
  • Odpowiedz
Dodatkowo nie wstyd im wstawiać takie gówno na tiktoka.


@NoHejCoTam: Nie jest, bo to jest znormalizowane, a wręcz pochwalane.

Na pocieszenie można sobie tylko wyobrazić, że taka laska nie pracuje albo zarabia minimalną i dlatego żebrze na tinderze.


@NoHejCoTam: Wyobrazić sobie można, ale w praktyce tak nie jest. Kobiety mają milion sposobów na dojenie kasy z facetów przez internet. Nawet OF nie muszą zakładać żeby wpadał hajs za nic.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: nie ma co szukać, pod tym postem nie będzie wysrywu o tym że Julki same sobie robią krzywdę takim zachowaniem i że to ich wina że ich Chad nie chce, taki jak analogicznie byłby o przegrywie który na zdjęcie czada umówił się z tinderuwom i ją wystawił.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: No właśnie, mi też było nieswojo za pierwszym razem, ale jednocześnie czułem się jak jakiś Chad, i że w sumie mi się należy - to doświadczenie zmieniło moje życie i potem było coraz więcej chadowych akcji. To nie jest "tylko kawa" dla biednej różowej.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Do dupy ją zabierasz, bo żadna restauracja gwiazdkowa (a w Polsce jest obecne 1), nie znajdzie ci stolika szybciej niż za dwa tygodnie. Wysil się trochę bardziej przegrywie
  • Odpowiedz
jak nie mają kasy na jedzenie to zamiast coś zrobić w tym kierunku to umawiają się typami z którymi nie chcą spędzić czasu


@NadmiarNiedoboru: właśnie robią coś w tym kierunku. Dają się zaprosić beciakom. Z nich beka, a panny niech tak robią. Life is brutal, zjedz albo zostań zjedzonym, prawo dżungli.
  • Odpowiedz
Jezu te filmiki chyba specjalnie są zrobione pod wystawiania się na hejt, żeby ludzie to udostepniali na Wykopie i szkalowali. Pretensjonalna morda, mimika, to nie jest normalne.
  • Odpowiedz
Ale debile z niektórych tutaj. Wg mnie to jest ostrzeżenie i rada, żeby tak nie robić, bo to nie ma sensu. Ale wykopki już wyzywają ją, bo niektóre laski tak robią, a faceci chcą obiadem zaimponować xddddddxdddd gdyby jej na tym zależało, to przecież nie pisałaby, że to nic nie da. Tu jest przekaz i ostrzeżenie, żeby się nie blaźnić takim zachowaniem, a nie szukanie frajerów. Jak takich rzeczy nie potraficie wywnioskować,
  • Odpowiedz
W czasach kiedy białorycerstwo jest plagą, płatność po pół jest sprawdzeniem klientki na pierwszym spotkaniu czy będzie Tobą zainteresowana. Jeśli leci na Ciebie to zapłaci, a jeśli się oburzy to znaczy że raczej chciała mieć obiad za free


@eldzej_10 Ale można i ją sprawdzić i jednocześnie zrobić dobre wrażenie jak chce @yupitr . W moim przypadku zawsze to wyglądało tak, że proponowałam, że zapłacę i facet się po prostu nie zgadzał. Jak
  • Odpowiedz
Niestety są takie dziewczyny które myślą jak się nażreć za free. Znałem taką jedną. Umówić się na lunch, a później z innym na wieczór i kolacja za darmo. Na kasę nie narzekała. Dorabiała sobie na showup
  • Odpowiedz